E-sigara ile teknolojiyi içinize çekin !

Normal sigara gibi içinize çektiğinizde oluşan soğuk duman ile sigara ihtiyacına cevap veren e-sigara, zararlı madde içermediği için sağlık sorunu yaratmıyor.
E-Pipo
Teknoloji, insan sağlığını tehdit eden en zararlı ürünlerden sigarayı makul sınırlar içine hapsediyor. E-sigara ile, sigara içme alışkanlığı olanlar aynı hazzı yaşarken, sağlık sorunu ile karşılaşmayacak.

E-sigara, paslanmaz çelik gövde, atomizasyon odacığı, lityum iyon pil yuvası, mikro elektronik devre ve yüksek duyarlılıktaki bir reseptörden oluşuyor. Şık tasarlanmış bir ağızlığı andıran e-sigarayı, içinize çekmeğe başladığınızda içindeki kartuş, bir ultrasonik dalga üretici yardımıyla soğuk duman yayıyor. Çektiğiniz nefesle oluşan buhar, kartuştan geçerken tütün alkaloidi moleküllerini üzerine hapsederek dışarıya çıkarıyor. Bu duman, içinde, sadece nikotin ve zararsız aromaları içeriyor. Aynı zamanda oluşan buhar, sigaranın duman ve tokluk hissini vererek, sigarayıbırakmaktan dolayı ihtiyaç duyacağınız nikotini ve esansı sağlıyor.

E-sigara’nın uç kısmında, insan sağlığına zararlı katran ve kanserojen maddeler içermeyen bir kartuş bulunuyor. Kartuş özel olarak üretilmiş tütün alkaloidini barındırır. Bir kartuşun 2–3 paket sigaraya denk gelen ömrü bulunuyor. Kartuşların ağır, orta ve hafif içiciler için, farklı miktarlarda nikotin ihtiva edenleri mevcut. Bu sayede, sigarayı bırakmak isteyenlerin, yüksek seviyeli kartuştan başlayıp, sıfır nikotinli kartuşa kadar düşüp kademeli olarak bırakmaları mümkün.

Cihazın diğer ucunda ki LED ışık e-sigaradan her nefes çektiğinizde, aynı sigaranın ucundaki ateş gibi yavaş yavaş yanıyor ve sönüyor. Böylece sigara ateşini simüle ediyor. Bu ışık aynı zaman da pilin şarj durumunu gösteriyor. Kendi kendine yanıp sönerse pilin tekrar şarj edilmesi gerektiğini belirtiyor.

E-sigara’nın e-puro ve e-pipo tipleri de bulunuyor. E-sigara 504 YTL, e-pipo 300 YTL’ye satılıyor.5’li kartuşun fiyatı ise 36 YTL.


Kaynak: E-Sigara
Tarih:
Hit: 2246
Yazar: NikoteenYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.