Ey Mahmure, Beni Baştan Yarat!

Türkiye’deki tüm kadınların buluşma noktası Mahmure, İnternet dünyasında bir ilke imza atıyor: Her ay bir Mahmure okuru, çekilişle, Baykent Cerrahi ve Tıp Merkezi’nde ücretsiz estetik operasyon yaptırma hakkını kazanıyor.

Doğan Online’a bağlı e-kolay.net bünyesinde yayınlanan kadın portali Mahmure, Türkiye’deki İnternet dünyasında daha önce örneği görülmemiş bir promosyona imza atıyor. “Her kadın güzeldir ama neden daha da güzel olmasın” diyen Mahmure, Baykent Cerrahi ve Tıp Merkezi ile yaptığı işbirliği sayesinde, her ay bir kullanıcısına, ücretsiz estetik operasyon fırsatı sunuyor.

Burnundan, kalçasındaki yağlardan, göğüslerinden ya da dudaklarından şikayetçi olan kadınlar artık bu dertlerinden kurtulacak. Her ay yapılacak çekilişe katılmak için yapılması gereken şey çok basit: www.mahmure.com’un çekilişle ilgili sayfasında yer alan soruyu yanıtlayın; adınızı, soyadınızı, adresinizi, telefon bilgilerinizi ve vücudunuzun hangi bölgesine estetik operasyon yatırmak istediğinizi belirtin. Soruyu doğru yanıtlayan ve bilgilerini eksiksiz giren kullanıcılardan 5000.'si o ayın şanslı kadını olacak.

Mahmure ve Baykent Cerrahi ve Tıp Merkezi’nin sunduğu estetik operasyon fırsatı, liposuction, burun estetiği, yüz germe, göğüs büyütme ya da küçültme operasyonlarından birini içerecek. Şanslı Mahmure kullanıcısının, operasyonu yaptırmadan önce gerekli sağlık kontrolünden geçmesi ve doktor onayını alması gerekecek.

Promosyon ile ilgili ayrıntılı bilgi, www.mahmure.com adresinden alınabilir.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1572
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.