Forumların Kullanımı İle İlgili Kurallar.


Konu 1...

Tahribat.Com Forumlarının yönetimi, karşılaşacağınız diğer forumlardan farklı bir sistemde yürütülmektedir. Üyelerimizin bir çoğuda bu konuyu bilmektedir ve bu şekilde hareket etmektedirler.

Fakat Özellikle Tariqat-ül Tahribat'a dil uzatan bazı başların kesilmesinden sonra forumlarımızda artan üye sayısı ile doğru orantılı olarak, eski üyelerin yeni üyeler arasında kıdem meselesini ortaya attıklarını; ve bu olayın özellikle ircde meydana geldiğini görmekteyiz.

Tahribat.Com'da hiç bir üyenin-müritin, Forum moderatorlerinin diğer üyeler ile arasında bir fark yoktur. Kıdem, derece, ünvan gibi sistemler Tahribat.Com bütünlüğünü bozacağı düşünüldüğü için hiç bir zaman konmamıştır, konulmayacaktır.

Bu ayrımı yapan kişilerin daha dikkatli davranacağını ümit ediyoruz.

Forumların yönetimi ile ilgili diğer önemli bir konuyuda buradan takip edebilirsiniz...


Konu 2...

Forumlarımızda yaşanan yoğunluk ve sitenin esas amacının bilişim güvenliği ile ilgili olmasından dolayı Forumlarımızdaki geyik bölümü Ana sayfadaki Aktif Konulardan gizlenmiştir. Geyik bölümünü takip etmek isteyen kullanıcılar, konulara ya www.tahribat.com/forumactivetopics.asp den, yada Tahribat Forum>Geyik bölümünden ulaşabileceklerdir.

Bu bölüm haricinde geyik konuları açmak kesinlikle yasaktır.


Konu 3...

Forumlardaki yanlış konu açılımındaki artışdan dolayı, Kendi bölümüne ait olmayan konular silinecektir. Örneğin geyik içerikli bir konu Güvenlik bölümüne, Donanım ile ilgili bir konu Tiyatro Sinema bölümüne açıldığı taktirde ikaz edilmeden temizlenecektir. Konularınızın takip edilmesinin ve cevaplanmasının daha hızlı ve düzgün bir şekilde yapılmasını istiyor, dahası konularınızın silinmesini istemiyorsanız lütfen bizlere yardımcı olunuz, konuları kendi kategorilerine göre açınız.

Kurallara uyduğunuz için teşekkür ederim.

Tahribat.Com Adına Renegadealien...

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1513
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.