Hayırlı Olsun... Kablomuz Yeniden Koptu

Hatırlayacaksınız, Türk Telekom'un yurtdışı hatlarında 10 gün önce bir arıza meydana gelmişti. Arıza Türk Telekom'un yurtdışı erişimini sağlayan Medtürk şirketinin denizaltı fiber optik kablolarında ve Çanakkale Boğazı yakınlarında oluşmuştu.

21.77 GB'lik yurtdışı kapasitesini, 16 GB'e kadar düşüren bu arızaya çözüm olarak, Türk Telekom yetkilileri alternatif erişim sağlamış ve erişim 18 GB'e çıkmıştı.

İşte bu arıza henüz tam anlamıyla tam anlamıyla çözülmeden, bugün yurtdışı hatlarında, yeniden arıza oluştu ve erişim 9 GB'e düştü. Türk Telekom'dan alınan bilgi, arıza konusunda çalışıldığı şeklinde. Açıklamayı okuyucularımızın dikkatlerine sunuyoruz;

Türk Telekom’dan açıklama

Türk Telekom’un yurtdışı ınternet bağlantılarını sağlayan fiber optik kablo sistemlerinden birisi olan Medtürk denizaltı fiber optik kablosunda geçen hafta arıza meydana gelmiş, yedek kapasitelerin devreye sokulmasıyla yurtdışı internet çıkışlarımızdaki sorun giderilmişti. Sözkonusu fiber optik kablonun Çanakkale Boğazı girişinde kopan kısmının onarım çalışmaları başlamış ve son aşamasına gelinmiştir.

Ayrıca bugün saat 17:00 civarında alternatif fiber optik kablo güzergahlarımızdan birinde, türkiye sınırları dışında başka bir arıza daha meydana gelmiştir. Bu arızanın da onarım çalışmaları başlamakla birlikte 9 gbps’e düşen yurtdışı internet bağlantı kapasitemiz ihtiyaç duyulan kapasiteyi kısmen karşılamaktadır. Yeni alternatif kapasitelerin sağlanması ve arızanın giderilmesi için çalışmalarımız yoğun olarak sürmekte olup gelişmelerden kamuoyu sürekli olarak bilgilendirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Türk Telekom sen bu milletin başına gelmiş en büyük felaketsin... Seninde, Başındakilerininde, Oradaki yönetiminde, Bu gerizekalı sisteminde, Sizi oraya getireninde, Hala adam diye orada sizi oturtanlarında, Sizi adam yerine koyanında, Allah binbir türlü belasını versin... Küfür edilecek adam değilsiniz!!! "İnsanlar" 4 mbit ile download ederken, adamlar 10 mbit bağlantı hızına 10$ ücret öderken sen insanların internete girişini Gb lar ile sınırla, üstüne üstlük birde, nası yapıldığı ne şekilde ihale edildiği belli olmayan tesisatında yaşanan her arızada, bağlantı koptu yok kabloda arıza meydana geldi diye, yarım yamalak bir açıklama yapıp işin içinden sıyrılmaya çalış. Allahın belaları www.ttnet.net.tr diye bir internet adresiniz var sizin, bu adresi ne diye kullanıyorsunuz siz, neden bir açıklama yapmıyorsunuz, neden insanları bilgilendirmiyorsunuz!!! Daha söylenecek çok şey var ama, iki taraftada yakanız birleşmesin şerefsiz haysiyetsiz herifler!!!

Sayın müritler, Tahribat.Com Serverıda yurt dışında olduğundan dolayı, siteye erişimde güçlük çekebilirsiniz. Su anda iletilen veri paketlerinin %25-%30 vcivarı zaman aşımına gitmektedir. İşte yazacak küfür bulamadığım ttnet yüzünden meydana gelen bu erişim sıkıntısından dolayı özür dileriz...

Renegadealien...

Kaynak:
Tarih:
Hit: 2585
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.