Milyonuncu ADSL kullanıcısına TT'den ödül

Türk Telekom’un 1 Milyonuncu ADSL müşterisi ödülünü en büyük bilişim etkinliklerinden olan CEBİT BİLİŞİM Eurasia Fuarında Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Mehmet C. Toros’tan Aldı.

1 milyonuncu ADSL müşterisi Şanlı Urfa’dan Öğretmen Selin Baysal. Baysal 9 EYLÜL 2005 tarihinde Türk Telekom’a ADSL başvurusu yaptığında 1 milyonuncu ADSL müşteresi olma şansını yakalamıştı. Eşi ile birlikte ödülünü almak üzere İstanbul’a gelen Selin Öğretmen 19 günlük evli.

1 milyonuncu ADSL müşterisi olan Selin Baysal’a, Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Mehmet C. Toros tarafından laptop bilgisayar, wireless (kablosuz) modem ve bir yıl ücretsiz ADSL aboneliği, Pazarlama Dairesi Başkanı Ercan Çelik tarafından bir plaket ve Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürü Ahmet Durdu tarafından da yöresel bir hediye takdim edildi. CEBİT BİLİŞİM Eurasia Fuarında yoğun ilgi gören yeni teknolojik hizmetlerinin yer aldığı Türk Telekom Standında yapılan törende bir konuşma yapan Mehmet C. Toros, Türk Telekom’un son dönemlerde data alanında yaptığı yatırımların meyvesini verdiğini ve Şanlı Urfa Suruç’tan bir kullanıcının 1 milyonuncu ADSL müşterisi olmasının daha hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı sağlayan ADSL’in Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılmaya başladığının bir göstergesi olduğunu ifade etti. Amaçlarının toplumun her kesimini hızlı internet ile dünyaya bağlamak olduğunu ama özellikle gençlere ve genç nesilleri yetiştiren eğitimcilere çok değer verdiklerlerini belirten Toros,bu çerçevede 1 milyonuncu ADSL abonesinin bir eğitimci olmasından mutluluk duyduklarını söyledi.
 
Şanslı ADSL müşterisi Selin Baysal da ödülünü Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Mehmet C. Toros’tan alırken bir eğitimci olarak interneti kullanmanın gereklilik haline geldiğini, bu çerçevede yanlız okulda değil evinde de kesintisiz ve hızlı internet bağlantısına ihtiyac duyduğu için başvuru yaptığını ve Türk Telekom’un 1 milyonuncu ADSL müşterisi olduğu kendisine bildirildiğinde şakınlık ve sevinç yaşadığını ifade etti. Baysal, ayrıca Türk Telekom’a sadece kendisine verilen ödüller için değil, eğitime verdiği ADSL desteği için de teşekkür ettiğini belirtti.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1892
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.