Steam Yaz İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu

 

Valve'un dijital oyun platformu olan Steam'in, beklenen yaz indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihi, bir sızıntı sonucu ortaya çıktı. Valve tarafından oyun geliştiricilerine atılan mailde, bir bağımsız oyun geliştiricisi bu tarihi sızdırdı.

 

Belirtilen bilgilere göre; Steam'in "Summer Sale" olarak andığımız yaz indirimleri, 22 Haziran 2017 tarihinde başlayacak. Bu indirimler ise 5 Temmuz 2017 tarihinde de sona erecek. Valve'un bu konu hakkında henüz net bir açıklaması yok. Yine de oyuncuların o güne hazır olmasında fayda var.

 

 

Steam'in bu yaz indirimlerinde en çok beklenilen oyunlar ise Rise of the Tomb Raider, Mafia III, Quantum Break, Resident Evil 7, Grand Theft Auto V gibi AAA yapımlar oluyor.

 

Oyunlar yüzde 90'a varan indirimlerle satılacak!
Genel olarak birçok oyunun %33 ile %90'a varan indirimlerle satılması ön görülüyor. Bir diğer durum ise E3 2017'de tanıtılacak olan yeni oyunların, bir önceki sürümlerinin de ciddi bir indirim ile bu yaz satışlarında Steam'de sunulması bekleniyor.

 

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 3135
Yazar: LethaLImpacT

Taglar: oyun steam gta v mafia 3 gta 5 türkçe yama valve quantum break rise of tomb raider steam oyun steam game mafia iii resident evil 7


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

LeveragEffect tarafından yazıldı. Tarih: 15/May/17 12:53
Tüm olay sanırım şu:

http://i.imgur.com/2mTRBtQ.jpg