Tahribat.Com Müritlerine Duyuru

       Son Dakika Notu by renegadealien : Yeter Ulan!!! Bundan sonra sitede kürtüm türküm diyen bir post daha atamayacak. Burası sizin atışma platformunuz değil!!! Bu tip tartışma başlatan herkez banlanacak ve tüm yazdıkları siteden silinecektir.!!! Bu son uyarıdır.!!!


 

       Tahribat.Com sizinde bildiğiniz gibi "Esas Amacı" Güvenlik, Yazılım ve Donanım konuları başta olmakla birlikte teknolojinin her alanında bilgi alışverişinin yapıldığı, Türkiyedeki belli başlı sitelerden birisidir.

       Tabiki hiç birimiz hayatımızda sadece bu konulara yer vermiyoruz. Yeri geldiğinde siyaset, yeri geldiğinde geyik, yeri geldiğinde ise Kültür sanattan tabiki konuşulacaktır.

       Burada önemli olan sitenin esas amacını hiç bir zaman saptırmamaktır.

       Yönetimimiz tarafında yaklaşık 2 gündür ortaya çıkan Türk-Kürt kavgasının da siteyi esas amacından saptırdığı görülmüş ve forumlarımızda bir çeşit Sıkı Yönetim uygulamasına geçilmiştir.

       Sıkı Yönetim kuralları

       1. Tahribat.Com forumlarında Türk ve Kürt kelimesi aynı başlık altında yazılmayacak, bu konuları içeren yazılar yazılmayacak, Forumdaki müritleri kışkırtıcı hareket ve yazılardan kacınılacaktır.

       2. Mürtilerimize özel mesajdan(Pm) bu konularda küfür eden-kışkırtan kullanıcılar uyarılmadan silinecektir.

       3. Kurallar, bu haber silininceye kadar geçerlidir.

       4. Bütün adminlerimiz bu kuralı ihlal eden userları banlamakla yükümlüdür.

Tahribat.Com Yönetim

Kaynak:
Tarih:
Hit: 3274
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.