Teknolojisi Tırı İstanbul’a geliyor!

IBM’nin donanım ürünlerindeki en son gelişmeleri paylaşmak üzere tasarladığı gezici tanıtım TIR’ı e-Truck, İstanbul’a gelecek.

Viyana, Berlin, Milano, Londra ve Amsterdam’ın ardından 17-20 Nisan tarihleri arasında İstanbul’u ziyaret edecek olan TIR, Parkorman’da ziyarete açılacak. 

IBM’nin sunucu ailesi ve veri depolama ürünlerinin tanıtılacağı ve özel iş çözümleri hakkında bilgi verileceği, müşteriler, çözüm ortakları, üniversite öğrencileri ve teknoloji meraklılarını bir araya getirecek e-Truck’ta IBM’nin ürünlerinin tanıtımı yapılacak. 

Yetkililerin, ziyaretçilerin iş yapılarına uygun teknolojik uygulamalarla ilgili sorularını yanıtlayacağı, çözüm ortaklarının da IBM teknolojileriyle geliştirdikleri çözümleri anlatacağı etkinliğin son gününde ayrıca, akademisyenlerin ve öğrencilerin davetli olduğu teknoloji festivali düzenlenecek. 

Verilen bilgiye göre, IBM tarafından tasarlanan 17 metre uzunluğunda ve 36 ton ağırlığındaki e-Truck, açıldığı zaman 11 metre genişliğinde bir teknoloji merkezi haline geliyor. İçinde 30 kişilik bir toplantı odasının bulunduğu e-Truck, bugüne kadar Avrupa’da 44 kenti ziyaret etti.

Kaynak: haber3.com
Tarih:
Hit: 1710
Yazar: hitbaytarYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.