Trend Micro PC-Cillin Internet Security 2006 Çıktı!..

InfoNet’in Türkiye Temsilciliğini yaptığı ve dağıtımını 4Gen Bilgisayar’ın yürüttüğü antivirüs alanında dünya lideri olan Trend Micro’nun PC-Cillin Internet Security 14 ürünü pazarda yerini aldı.

PC kullanıcılarının, özellikle adsl’le internete erişen kullanıcıların güvenliğini en iyi şekilde sağlayan PC-Cillin 14, birçok güvenlik özelliğini içinde barındırmaktadır.

Antivirüs ve güvenlik duvarı (firewall) niteliklerini birlikte barındıran Trend Micro PC-Cillin Internet Security 14, PC’nizi virüs, solucan (worms), trojan ve hacker’lardan korur. Ayrıca casus yazılımları (spyware) bulur-yok eder ve istenmeyen mailleri (spam) bloklar. Aynı  zamanda kullanıcının, son günlerde bankalar için de büyük sorun haline gelen olta (phishing) saldırılarına ve DNZ zehirlemesine (pharming)  maruz kalmasını engeller. “Arttırılmış Ebeveyn Kontrolü” özelliği ise anne ve babaların çocukların web aktivitelerini yönetebilmesini sağlar.

Tüm bu özelliklere ek olarak PC-Cillin 14, kablosuz ağınıza (wireless network) “İzinsiz Erişimi Tespit Etme (Intrusion Detection)” özelliği ile korur. Bu yenilik ile başka bir kullanıcı kablosuz ağınızı kullanmaya başladığı anda  bu özellik sizi uyarır. 

Trend Micro PC-Cillin 14’ün özellikleri:

·         Kapsamlı Antivirüs Güvenliği
·         Geliştirilmiş Kişisel Güvenlik Duvarı (Personel Firewall)
·         Arttırılmış Ebeveyn Kontrolü
·         Lokal Ağ Kontrolü
·         Geliştirilmiş Spam (İstenmeyen Mail) Filtreleme
·         Olta Saldırılarına (Phishing) Karşı Koruma
·         Güçlü Casus Yazılım (Spyware) Koruması
·         Açıkları Tespit Etme
·         Kablosuz Ağa İzinsiz Erişimi Tespit Etme

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1041
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.