Turbonetten 24MBit Erişim!

Türkiye'nin ilk ADSL 2+ omurgasını oluşturduğunu söyleyen Turbonet şirketi, 24 Mbit'e kadar ADSL 2+ bağlantısı sunuyor. Tarifeler ise çok çekici; fazlasıyla iyi.

ADSL 2+ modemlerin piyasaya çıkmasının üzerinden birkaç sene geçti; fakat ortada herhangi bir ADSL 2+ oluşumu bulunmuyordu. Turbonet firması bu konuda bir girişim yaptı ve görünene göre ADSL 2+ hizmetini yüksek erişim hızlarıyla ülkemizde ilk veren firma da kendileri.

Firmanın sitesinde firma konusunda çok fazya detay yokken, sundukları hizmetin niteliği ve ücretlendirmesi gerçek anlamda geniş bant internet erişimi konusunda ülkemizdeki durumlar gözetildiğinde sevindirici.

24 Mbit Ayda 405,99 YTL

Turbonet, ADSL 2+ teknolojisi sayesinde TTNet'in sunduğu 2 Mbit veri aktarım hızını birkaç kat katlayabiliyor. Merak ettiğimiz nokta 24 Mbit bağlantının ADSL'de olduğu gibi 1/4 veya 1/8'i oranında gönderme bandına sahip olup olmadığı. Eğer varsa, evde oyun sunucusu açıp birkaç düzine kişiyle internetten oynayabilirsiniz.

Sunulan hizmette ilginç bir özellik, TTNet sabit IP'yi ek ücretle temin ederken Turbonet'in bu hizmeti varsayılan olarak sunması. Aşağıdaki fiyatlara 5,99 YTL tutarında sabit ücret başlıkta bizim eklediğimiz şekilde eklenecek.


Bant Genişliği
Turbonet Aylık Ücreti
TTNet'teki Ücreti
1 Mbit/s
79 YTL
99 YTL
2 Mbit/s
99 YTL
139 YTL
4 Mbit/s
169 YTL
 
8 Mbit/s
199 YTL
 
16 Mbit/s
299 YTL
 
24 Mbit/s
399 YTL
 
Turbonet'in tarifesinde her ücrete 5,99 YTL sabit ücret eklenecektir.


Bunları gördükten sonra biraz garip gelecek ama isterseniz Turbonet'te kotalı erişim seçenekleri de mevcut.
Kaynak: ShiftDelete
Tarih:
Hit: 2451
Yazar: spybreakYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.