Türk Yapımı Sanal Gerçeklik Oyunu

 

Teknoloji ve oyun dünyasının geleceği olarak nitelendirilen sanal gerçeklik cihazları, birçok dünya devi firma tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Bu yıl içerisinde yavaş yavaş satışa sunulacak olan cihazlar için her büyük firmanın farklı bir modeli bulunuyor. Bunlardan biri de HTC ve Valve tarafından hazırlanan HTC Vive.

 

HTC Vive, özellikle oyun temelli bir firma olan Valve tarafından geliştirildiği için oyuncular tarafından ayrı bir önem farz ediyor.

 

 

Cihaz seri satışa sunulmadan önce kendine özel oyunlar duyurulmaya başlandı. HTC Vive için hazırlanan yapımlardan biri gurumuzu okşatacak cinsten. Türkiye merkezli Alkame Games tarafından hazırlanan oyun, Smell of Death adını taşıyor. Dört kişilik bir ekip tarafından hazırlanan oyunda zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi vereceğiz.

 

Yakın bir zamanda demosuyla birlikte Steam üzerinden oynanabilir olması beklenen oyunun oynanış görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/oyH2zmVpY9w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 1043
Yazar: LethaLImpacT

Taglar: steam htc valve htc vive alkame games smell of death


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

By_HC tarafından yazıldı. Tarih: 18/Nis/16 09:47
Bir kaç sahneden ibaret olmamalı bence. Tamamen FPS hareketleri verilmedikten sonra basit bir oyun gibi.
Roark tarafından yazıldı. Tarih: 11/Nis/16 16:22
7 yasında bunu düşünmüştüm