Turkcell, SMS yönetimi sağlayan SMS+ hizmetini duyurdu

 

Abonelerine sunduğu katma değerli hizmetlerine hergün bir yenisini ekleyen Turkcell, SMS+ adını verdiği ve gelişmiş SMS yönetimi sunan yeni hizmetini resmen tanıttı.

SMS+ ile Turkcell kısa mesajla haberleşmeyi çok daha etkin ve kolay hale getirmek istiyor. Türkiye'de ilk olduğu belirtilen SMS+ hizmeti farklı servisleri biraraya getiren bir paket. Bu paketin içerisinde SMSYönlendirme, SMSEngelleme, SMSArşivleme ve OtomatikİmzalıSMS servisleri bulunuyor.

SMSYönlendirme şarjı biten veya telefonunu kapatmak zorunla kalanların email hesabına veya başka bir Turkcell numarasına gelen SMS'leri yönlendirmesini sağlıyor. SMSEngelleme 100 kişilik bir beyaz liste veya 50 kişilik bir kara liste oluşturabilmenizi sağlıyor.

SMSArşivleme ile tanımlanan bir mail adresine tüm SMS'ler arşivlenebilirken, OtomatikİmzaSMS ise kullanıcılara ekstra 40 karakterlik alan imzalarını ekleyebilmelerini sağlıyor.

SMS+ içerisindeki her servis vergiler dahil aylık 99 kuruş fiyat etiketine sahip. Komple SMS+ paketi ise 1.99TL aylık ücrete sahip. Gece SMSPlus Paketi satın alan gençler ise SMS+ özelliklerinin tümünden ücretsiz faydalanabiliyor.

SMS+ servis paketine abone olmak için SMSPLUS yazarak 2222'ye göndermek, Turkcell Online İşlem Merkezi'ni ziyaret etmek ya da 532'yi aramak gerekiyor.

Kaynak: Donanım Haber
Tarih:
Hit: 2756
Yazar: mkybYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.