Yeni ADSL tarifesindeki soru işaretleri ortadan kalktı

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Burdur'da açıkladığı en düşük ADSL hızı 512 KB olacak açıklamasının ardından yükselen soru işaretleri Türk Telekom'un tarifeleri netleştirmesi ile ortadan kalktı.

Türk Telekom'un kendi web sitesinde yayına koyduğu ADSL tarifelerinin bugün bir basın bildirisiyle duyurulması bekleniyor.

Türk Telekom'un 1 Kasım'dan itibaren geçerli olacak yeni tarifelerinde 256KB limitli ve limitsiz abonelik alımları durdurulacak. Halen 256 KB limitsiz ADSL kullanıcılarının hatlarında bir değişiklik yapılmazken, yeni Abone kayıtları sadece en düşük 512KB hatlar için yapılacak.

Mevcut limitli 256K ADSL kullanıcılarının bant genişlikleri ise 512K'ya yükseltilecek. 1 Kasım'dan itibaren 512 KB limitli ADSL kullanıcıları için limit merkezli üç seçenek sunulacak.

512 KB 3 GB limitli hattın aylık kirası 29 YTL, 512 KB 6 GB limitli hattın aylık kirası 49 YTL, 512KB 9 GB limitli hattın kirası ise 69 ytl olacak Kullanıcılar her üç seçenekte de limit aşımında her bir MB için 1 yeni kuruş ekstra ücret ödeyecekler.

Bu fiyatları duyurulduğundan kısa bir süre sonra Tele.com.tr adresinde yayın yapan sitede Murat Büke tüm ayrıntılarıyla vermişti.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 2119
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.