Yeni iPhone’ların Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı

 

Apple’ın tüm ürünlerine zam yapması ve geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 9‘un fiyatının 7999 TL’ye yükseltilmesi, yeni iphone modellerinde 10 Bin TL üstünü göreceğiz düşüncesini artık kesinleştirmişti. Ancak, Milliyet’in haberi gerçeğe dönüşürse, 10 Bin TL oldukça iyimser bir tahmin olarak akıllarda kalacak.

 

iphone XS Max iddialarının yalanlandığı haberde, uzun süredir belirttiğimiz gibi iphone 9, iphone XS ve iphone XS Plus modellerinin tanıtılacağı ifade ediliyor. Bir mağazanın satış ekranlarında yeni modellerin fiyatı görüldü.

 

iphone 9 Türkiye fiyatı ortaya çıktı!
Bu kapsamda 6.1 inç LCD ekranı ile uygun fiyatlı iphone olarak tanımlanan iphone 9 modelinin Türkiye fiyatının, KDV ve diğer vergiler hariç 8.474,58 TL olacağı görülüyor. Vergiler dahil edildiğinde ise fiyat 10 Bin TL‘ye yükseliyor.

 

 

iphone XS ve iphone XS Plus Türkiye fiyatı ortaya çıktı!
Diğer iki modelde ise durum çok daha kötü. Zira, iphone X’in yerini alması beklenilen iphone XS modelinin KDV ve diğer vergiler hariç 10.169,5 TL olduğu görülüyor. Vergiler dahil edildiğinde ise iphone Xs’in fiyatı 12 bin TL’ye ulaşıyor.

 

 

6.5 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip olması beklenilen iphone XS Plus ise gerçekten dudak uçuklatıyor. Zira, vergiler hariç 12.711 TL fiyat etiketine sahip olduğu belirtilen akıllı telefonun, vergiler dahil satış fiyatı 15 Bin TL olacak.

 

 

Bu fiyatların doğruluğu konusunda yorum yapmak pek mümkün değil. Bu nedenle gerçek fiyatların daha farklı olabileceğini veya cihaza erken ulaşmak isteyenler için ön sipariş fiyatları olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

 

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 4769
Yazar: LethaLImpacT

Taglar: apple iphone iphone fiyat çöp apple iphone 9 iphone xs iphone xs plus


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

snncr tarafından yazıldı. Tarih: 23/Kas/18 14:55
Bu telefonları gösteriş için almıyorlarsa bende bir şey bilmiyorum.
4FY0K tarafından yazıldı. Tarih: 07/Eki/18 16:14
Böbrekle takas dönemi başlıyor:)
WarHead tarafından yazıldı. Tarih: 29/Eyl/18 23:24
Ben o paraya düğünümü yaparım
317seref tarafından yazıldı. Tarih: 29/Eyl/18 21:48
vat dı fak ?
umit tarafından yazıldı. Tarih: 11/Eyl/18 15:30
öküz alınır o paraylan