folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Aylığına Uygun Ev,Motel,Pansiyon,Bungalov Çadır Vs.

1 Aylığına Uygun Ev,Motel,Pansiyon,Bungalov Çadır Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

hocalar bizim kızla bi ay tatil düşünüyoruz, böyle deniz kenarı bi yerde, uygun bi fiyatla (bursları toplayıp gidecez)

tanıdıgınız bildiginiz ya da size ait önerebildiginiz bişey var mı

1 ay kalacaz minimum, güvenli steril, aile ortami gibi bi yer olsa süper olur

ev olabilir,  motel olabilşr, pansiyon olabilr, bungalov, ağaç ev, çadır kampı vs.

kısacası 1 ay kısıtlı bi bütçeyle en iyi nası bi tatil önerirsiniz?

şeyini şeyettiğimin şeyi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

4 senedir yapıyorum bu işi :D

ama deniz kıyısına gitmedik okul vs.. cart curt kı lsebeplerden dolayı

en güzeli gidersin öğrenci apartıyla konuşursun yaz okuluna geldik bi aylığına istiyoruz der kiralarsın

sana bi tavsiye apart ayda evden başka bişi tutma otelmiş şuymuş buymuş derken paranıon nereye gittiğini anlamazsın en azından evde yemeğin şuyun buyun derken paranı ayarlarsın ama diğerlerinde ayarlayamazısn. Bu yüzden biraz daha yüksekte olsa parasını ver evini tut sonrası gelir bi şekilde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

4 senedir yapıyorum bu işi :D

ama deniz kıyısına gitmedik okul vs.. cart curt kı lsebeplerden dolayı

en güzeli gidersin öğrenci apartıyla konuşursun yaz okuluna geldik bi aylığına istiyoruz der kiralarsın

sana bi tavsiye apart ayda evden başka bişi tutma otelmiş şuymuş buymuş derken paranıon nereye gittiğini anlamazsın en azından evde yemeğin şuyun buyun derken paranı ayarlarsın ama diğerlerinde ayarlayamazısn. Bu yüzden biraz daha yüksekte olsa parasını ver evini tut sonrası gelir bi şekilde

hocam aslında niyetimiz aparttı ama netten bikaç yer baktım 1 ay diyosun günlükten hesaplıyolar hiç düşmüyolar. o da bizi sarsıyo. illa deniz kıyısı olmasına gerek yok. sakin sessiz güvenli yeşillik bi yer de olur. evlilik öncesi son kaçamağımız, evlenince iş güç çocuk bi daha böyle bi fırsat zor geçer elimize..

ortalama apart ne kadardır , ve sence ne kadara okey demeliyim max-min?

saolasın ilgilendigin için bu arada, nette fiyat formlara baka baka ruhum karardı : )

şeyini şeyettiğimin şeyi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

aga ben ısparta denizli kütahyada kaldım en fazla 400 e anlaştım apartla internet su elektrik parası dahil. ama deniz kıyısı yerde ne akdar olur bilemem..

fazlasıda adamı kasar zaten..

ama sana diyim evden kesip ucuz diye vericeğin bi pra senden çıakcaktır.. evde mutfağın şuyun buyun dolabın vs.. derken sana kolaylık sağlayacaktır o yüzden..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam böle yeşillik sakinlik denis kıyısı felan yaş iş :)
    azcık yorulun gezin tozun interrail yapın :) 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

aga ben ısparta denizli kütahyada kaldım en fazla 400 e anlaştım apartla internet su elektrik parası dahil. ama deniz kıyısı yerde ne akdar olur bilemem..

fazlasıda adamı kasar zaten..

ama sana diyim evden kesip ucuz diye vericeğin bi pra senden çıakcaktır.. evde mutfağın şuyun buyun dolabın vs.. derken sana kolaylık sağlayacaktır o yüzden..

eywallah hoca tatil beldesi olması gerekmiyo mesela izmir olaydı 500-600 verirdim ya da o tür böyle denize falan ulaşabilecegim şirin bi kasaba olaydı : ) senin mesajı okuyunca yüregime su serpildi. 1200 den aşşagı fiyat görmediydim netten..

MaviGozluDev bunu yazdı:

hocam böle yeşillik sakinlik denis kıyısı felan yaş iş :)
    azcık yorulun gezin tozun interrail yapın :) 

hocam aslında çadır ve kamp olayı diye düşündük başta ama sonra olayı 'evlilik simulasyonu'nda sabitledik. yani bi nevi evliymişiz gibi yaşayacaz. yıllardır sözlüyüz evlenemiyoz okuldan dolayı, okul-kpss de bayagı zaman alacak gibi, okurken evlenmelimiyiz? sorunusun cevabını ögrenmek için bi test olacak. interial olayı olmuyo yani : )

şeyini şeyettiğimin şeyi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

1200 ?? hocam bi aylık stüdyo daire kiralıyosun bi oda bi salon öğrenci apartlarına bakın manyakmısın sen :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

çadırını alıp 1hafta olimposta kal çadır kurulan yerde bira bile 4-5 lira. Sonra kemere geç 1 hafta ucuz bi pansiyonda günlüğü 20-30tl, bi haftada alanya tarafında kal, Ama 1 ay çok uzun değilmi? ben denizden 3 günde sıkılıyorum...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

en iyisi bi haftasonunu ayırıp kendin gidip emlakçılarla falan görüşmen

numaranı bırakırsın istediğin bi gibi yer olursa onlar seni ararlar.

hatta emlakçıya falan da gerek yok mahalle bakkalına sorarsan o seni mutlaka evin kiraya veren bi komşuya yönlendirir :)

ayrıca, güneyi pek bilmem ama marmara için balıkesir yalova ve bursayı tavsiye edebilirim

dediğin tarzda böyle güzel sahil kasabaları var

gündüz deniz, akşam çay kafe restorunat..

hem şehire de uzak değiller istediğin zaman çıkıp gidebilirsin

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MY91
    MY91's avatar
    Erkek

hocam valla bende düşünüyorum bu tarz bişey... Takipteyim

Not: Hocam apartlarda sıkıntı olmasın kızla gitmek fln? Bilmediğimden soruyorum. çünkü otellerde bile bize sorun çıkarmışlardı tlfla görüştüğümüzde 

Hayatı tesbih yaptım... Bazen çekiyorum bazen sallıyorum...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

ilkilenen arkadaşlar teşekkürler yanlız hocalar şöyle bi mesele var

ben ankaradayım. bilmedigim bi sahil kasabasına vs. atlayıp gidip araştırmam mümkün degil. hem hangi kasabaya gidecegimide bilmiyorum : )

varsa bilen gören duyan yönlendirirse çok sevinirim

şeyini şeyettiğimin şeyi
Toplam Hit: 2213 Toplam Mesaj: 15