folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 1 Milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan Veya Bulana

1 Milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan Veya Bulana

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

1 milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan veya Bulana verebilirim
    arkadaşlar Bu parça eski Radyolarda Ve siyah Beyaz televizyonlarda Bulunuyor Egerki Bulabilirseniz ben bulundugunuz bölgeye Gelip Teslim ala bilirimm ve nakit para verilecektir Antika Radyo Tamirinde Kullanılacaktır Özel Müşteri İçin....

Not: arkadaşlar bu alete çok para felan veriyorlarmış öle bişeyler diyenler var varsa öle bişey bende satayım

http://www.resimupload.gen.tr/viewer.php?file=4jfv9wrqui7za6nebl35.jpg

"http://img398.imageshack.us/img398/650/spa0217ok1.jpg"%20grafik%20dosyası%20hatalı%20olduğu%20için%20gösterilemiyor.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Hacım, ben elektronikçide çalışmıştım ama bu dediğin nesneden antikalarda göremedim.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    o civanın gramajı 350 bin ytl değilmi:S:S:S Graundig eski tv lerde oluyo genelde de. bulrsam 200 den aşşa satmam :S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

abi ankada ulusta yanlış hatırlamıosan kızılırma iş hani var. orda iranlı emir die biri var ankaradaki elektronikcileri toplar 2yle çarpar o derece. saati 300 tl den elektronik dersi veriyo ve adamın müşterileri bitmio sen düşün.

ona bi bak istiosan tabi ankaradaysan. iş hanını yanlış sölemiş olabilirim. konya sokakta herkes biliyo zaten adamın dükkanını.

hurafe falan değil. okul projem için gitmiştim 2 tane üniversiteli 600er tl ye projelerini yaptrmşlar nakit ödediler parayı.

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

Not: arkadaşlar bu alete çok para felan veriyorlarmış öle bişeyler diyenler var varsa öle bişey bende satayım

Arkadaşlar Ben Antika Bir radyonun Tamirinde Kulanacağım Müsterinin Bana teklifi 5 Milyara Kadar yapa bilirsin benimde size teklifim 3 Milyar..... Benim Teklifim Bu Yani Kötü Bir amacım Yokk

ama 100 Bin Ytl Veren Varsa Bu radyonun İcinde iki tane daha var ben onlarıda Satayım Başka Bir antika Radyo alayım daha Kerli Olur dimi Dükkanı kapatır Gderim artık Müsteri Beni Bulmasın Diye

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    bertanyus bunu yazdı:
    -----------------------------
    o civanın gramajı 350 bin ytl değilmi:S:S:S Graundig eski tv lerde oluyo genelde de. bulrsam 200 den aşşa satmam :S
    grundig tvler kaç trilyon?

caldii10 bunu yazdı:

Arkadaşlar Ben Antika Bir radyonun Tamirinde Kulanacağım Müsterinin Bana teklifi 5 Milyara Kadar yapa bilirsin benimde size teklifim 3 Milyar..... Benim Teklifim Bu Yani Kötü Bir amacım Yokk

ama 100 Bin Ytl Veren Varsa Bu radyonun İcinde iki tane daha var ben onlarıda Satayım Başka Bir antika Radyo alayım daha Kerli Olur dimi Dükkanı kapatır Gderim artık Müsteri Beni Bulmasın Diye
    satayım dediğine göre elinde var
    onu neden kullanmıyorsun değerlenecek diye mi :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan maloş teröristmisin sen bu dediklerinin ne anlama geldiğini biliyonmu senın bu dedıiğin zamanında farkına varılmayan cıvayla karışık bi madde eski tv radyo ve gaz lambalarında bulunuyor 

1) eger bundan anlayan bi yetkili senin bu maddeyi aradıgını bulursa sülaleni içeri tıkar

2) bu maddeye guya 1 milyar verip pkk işbirlikçilerine 50 milyara satacan değilmi ayıp değilmi ulan burdamı yapıyon bu işi

3) umarım bu maddenin radar sistemlerini alt üst etme konusunda fikrin vardır

4) bundan 1 sene önce pkk yandaşıorospu çocugunun biri bendende istemişti çünkü bende vardı (hepsini imha ettim)

5) bu konunun silinmesini talep ediyorum  

6) neye dayanaraktan bunları soyluyorsun dıye sacmalayanlar olabılır ama bi akrabanın bununla ılgılı savcılıkla bası belaya girdi davası halen sürüyor scanner olsaydı ıspat edebilirdim 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    sorry_13 bunu yazdı:

lan maloş teröristmisin sen bu dediklerinin ne anlama geldiğini biliyonmu senın bu dedıiğin zamanında farkına varılmayan cıvayla karışık bi madde eski tv radyo ve gaz lambalarında bulunuyor

1) eger bundan anlayan bi yetkili senin bu maddeyi aradıgını bulursa sülaleni içeri tıkar

2) bu maddeye guya 1 milyar verip pkk işbirlikçilerine 50 milyara satacan değilmi ayıp değilmi ulan burdamı yapıyon bu işi

4) bundan 1 sene önce pkk yandaşıorospu çocugunun biri bendende istemişti çünkü bende vardı (hepsini imha ettim)

6) neye dayanaraktan bunları soyluyorsun dıye sacmalayanlar olabılır ama bi akrabanın bununla ılgılı savcılıkla bası belaya girdi davası halen sürüyor scanner olsaydı ıspat edebilirdim

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:
    sorry_13 bunu yazdı:

dostum komik olan neydi

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    komik bişey yokda şaşırdım bende bu yazdıklarına arkadaş gibi...

l enfer c est les autres Sartre ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sorry_13 bunu yazdı:
    WebCrow bunu yazdı:
    sorry_13 bunu yazdı:

dostum komik olan neydi

":|" bu işaret komikliği değil "şaşkınlığı" ifade ediyor

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 7399 Toplam Mesaj: 16