folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder %100 Yerli Yapım, Tek Renkli Oyun, Monochroma

%100 Yerli Yapım, Tek Renkli Oyun, Monochroma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyendim güzel

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Uçurtmadaki Haç Dışında Herşey Güzel

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı

abi yemin ederim Türk milletinden utanıyorum aynı zamanda Türk olduğum içinde.

abi hiç bir emeğe değmezsiniz, hemen şu çakması bu çakması. gumble için de aynı şey.

ulan ayı ortada emek var ne kadar emekleri görmezden gelmek. yabancı firma yapsa "oooo bakalım nasıl bişi olmuş" diye bi tarafınız açılıp kapanırdı.

ios applerimde aynı bok, yabancı uygulamalar crash olur "açılmadı ama güzele benziyor" diye 3 puan verirler.

biz de en ufak ayrıntı da hata olsa "bok gibi olmuş, şerefsizler bi boku becerememişler" diye 1 puan verirler.

Türk milleti kadar boktan bi millet var mıdır merak ediyorum..

yazık yemin ederim yazık bir bok olmaz bizden bilmiş olasınız. destek attım çocuklara

Türk milletinden utanıyormuş, lan göt sen ne yaptın bu millet için? Bilgisayar başında oturmakla mı utanıyorsun bu milletten?

Allah Türktür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

abi hiç bir emeğe değmezsiniz, hemen şu çakması bu çakması. gumble için de aynı şey.

ulan ayı ortada emek var ne kadar emekleri görmezden gelmek. yabancı firma yapsa "oooo bakalım nasıl bişi olmuş" diye bi tarafınız açılıp kapanırdı.

ios applerimde aynı bok, yabancı uygulamalar crash olur "açılmadı ama güzele benziyor" diye 3 puan verirler.

biz de en ufak ayrıntı da hata olsa "bok gibi olmuş, şerefsizler bi boku becerememişler" diye 1 puan verirler.

yazık yemin ederim yazık bir bok olmaz bizden bilmiş olasınız. destek attım çocuklara

Türk milletinden utanıyormuş, lan göt sen ne yaptın bu millet için? Bilgisayar başında oturmakla mı utanıyorsun bu milletten?

Hocam, tamam adam bi konuda hata etti falan ama üzerine gidilmez ki amk. 

Yaptığı projeleri azçok biliyorum. Tamam, biraz rahatlığı var çıkışabiliyor ve dobra şekilde yorumunu yapıyor. 

Ayıp :) girmeyin birbirinize. 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı

Ben Türk olmakdan değilde bu tür çekemez insanları görünce onlarla aynı ırkdan olmakdan utanıyorum.

Girin Hindistanlıların facebookda gruplarına bakın bakalım.Adamın biri tetris yapmış yorumlarda herkes olumlu herkes yapıcı yorum atmış.B

Bizimkiler bir film yapar filmdeki adam başka bir filmdeki adamla aynı gözlüğü takıyor diye film çakma dersiniz,oyun tema olarak benziyor olsa oyun çakma dersiniz nedir lan bu utanın kendinizden.

Eskiden gavur yapıyor abi denir kendimizi küçümserdik şimdi aramızda yapan insanlar çıkıncada çekememezlik,karalama yapılıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

ek olarak oyunun tanıtım videosunuda beğendim.Hele İngilizce konuşan arkadaş hiç American aksanı yapacam kolpalayacam diye kasmadan kendi stilinde konuşuyor.Helal olsun :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

@sharp +1milyon

Çok kaliteli görünüyor, beğendim.

Altan naptın oğlum :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Son zamanlarda indie oyunların başarısı ve steam gibi platformların yoğun desteği ile indie game piyasası oldukça büyüdü.

Türk yazılımcılarının indie piyasasında başarılı olacağına inanıyorum. Özellikle oyun konusunda büyük ekipler toplanamıyor ülkemizde. Yerel ekiplerin güzel projelerle indie game piyasasında söz sahibi olmaması için bir engel yok ülkemizde. Önemli olan bu ekiplere veya kişiye-kişilere destek vermemeiz.

Kickstarter - greenlight  bunlar da sağolsun insanların projelerini duyurup destek toplamasına yardımcı oluyor.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

ek olarak oyunun tanıtım videosunuda beğendim.Hele İngilizce konuşan arkadaş hiç American aksanı yapacam kolpalayacam diye kasmadan kendi stilinde konuşuyor.Helal olsun :)

abi harbiden :) benim de dikkatimi çekti o olay. 

bu arada konu gene Türklük le falan alakalı yere geldi ya helal size. 

abi bi milletin içinde her çeşit kişilik vardır, ben kardeşimden bile çok farklı görüyorum kendimi siz nasıl oluyorda genelliyorsunuz?

ben beğenip gurur duyduktan sonra pek tabi özeleştiri gibi benzerlikleri veya eksiklikleri yazarım çünkü gelişmenin tek yolu bu. gidipte call of duty nin eksiklerini bulmaya benzemez ki bu.

Geçenlerde palaşılan yerli animasyon filmi tam bi rezillik gibi duruyor mesela ama bu oyunda her türlü emek var müziklerine kadar.

Toplam Hit: 3531 Toplam Mesaj: 30