1000-1300 TL Arası Android Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Götürür. Pişman edecek bir cihaz değil. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

700 TL'ye sony xperia c5 ultra buldum 2. el. Uygun mudur?

Telefonda bildiğim kadarıyla fiziksel bir sıkıntı yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

800 lira ver g4 stylus al.

eşşek gibi ekran var 3 gün şarj gidiyor :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

800 lira ver g4 stylus al.

eşşek gibi ekran var 3 gün şarj gidiyor :D

720p çözünürlük var. 5.7 inç ekranda piksellleri sayarsın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

G3

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egeizm
    Egeizm's avatar
    Erkek

ZTE Blade V6 olabilir

Gerçeğin Mayası Gözle Görülmez__
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

huawei bak hocam çok uzun süre bataryası gidio

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Huawei mate 8 al azcik daha koyup koyabilirsen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

LG Türkiye garantili g4 aldım bir kaç ay önce. Ondan önce de nexus 5 kullanıyordum. Kullandıkları panel gerçekten harika görüntü çok güzel. Performans açısından, ben herhangi bir problemle karşılaşmadım. Benzer sınıftaki telefonlara göre sanırım GPU bir tık aşağıda. Chipset olarak da yine bir tık aşağıda. Ama LG bu adamlar bunu bizim için ürettiler diyip kullanıyor. O yüzden çok öyle canavar gibi sistemi olmamasına rağman stabilite ve performans hoşuma gitti. Daha önceden pure android kullandığım için interface akıcılığnıı seviyorum, touchwiz yüzünden Samsung S6'dan vazgeçip bunu aldım. Optimus çok başarılı bir UI. 

Bu arada Asus Zenfone 2'ye ben de bakmıştım. Ama Zenfone lar işlemci olarak Intel kullanıyorlar ve Android pazarında çok etkili bir yere sahip değil intel. Telefon fiyatına göre çok çok iyi, sistem olarak çok çok iyi, kamerası da iyi, ekranı eh işte ama kullanılan işlemciden ötürü çalışma prensibi biraz farklı. O yüzden stabilite problemleri yaşıyorlar insanlar. Donanım çok iyi olsa da verimli olmadığını yazmışlardı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

xiaomi mi4 al derim

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 5242 Toplam Mesaj: 47
akıllı telefon önerisi nexus 6 lg g3