1000 Lira Üstü Telefon Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

özellikle htc olmak kaydıyla 1000-1500 civarı hangi telleri önerirsiniz beyler?

yalnız lütfen şu özelliğinden dolayı diye belirtin. 

ben htc ville one s cihazını beğendim sanki fakat görmüşlüğüm yok netten bakıyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

HTC One X alma diyorum sadece.Herkes şikayetçi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

s2 veya s3 alabilirsin.

s2 kullanıyorum, öneririm.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kendim kullanıyorum. Galaxy s3 diyorum.

Htc kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tüm telefonlarında şarj problemi var. Herşeyi yapmışlar ama batarya içini beceremiyorlar...

Batarya srunu olmasa taş gibi telefondur htc ler..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

note II

S3

al.

Arkadaşım Note 2 aldı. Abi böyle bir alet yok. Bilgisayarını kullanmıyor artık.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek

NOTE II

Metalurjist.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

htc 8x 

http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-wp-8x/

windows 8 işletim sistemine sahip. android den ve ios dan kat kat stabil ve hızlıdır. uygulama mağazası her geçen gün hızla artıyor zaten en popüler uygulamalara sahip şuan. 

işlemcisi 1.5 ghz çift çekirdekli fakat s3 deki 4 çekirdekli işlemciden performans ve pil tüketimi konusunda daha iyi. (testleri yapıldı onaylanmış birşey bu)

ön yüz kamerası piyasanın en iyisi. arka kamerası ise htc one x ile aynı düzeyde. 

beats in kendi amfisini kullandığı ilk cihaz. (diğer cihazlarda sadece yazılımsal destek veriliyordu fakat bu cihazda donanımsal olarak da destek verilmiş) ses kalitesi piyasanın en iyisi.

farklı renk seçenekleri mevcut.

fiyatı 1600 lira. 

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

ace 2 - s3

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

HTC cihazları arızaya girdimi cok sıknıtı veriyor kardeşim. Hiç tavsiye etmem. Desire Z ve One S kullanan biri olarak söyleyim. 

Android diyosan Samsung Galaxy S2 & S3, yoksa iPhone 4 & 4S tavsiye ederim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şimdi s3 güzel de 1500ü de çok aşmasak iyi olabilir :S 

htcler demek şarjda çok kötü, windowslu htc ne kadar iyi? bir de windows yeni olduğundan güvenemiyorum ama siz ne diyonuz?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

şimdi s3 güzel de 1500ü de çok aşmasak iyi olabilir :S 

htcler demek şarjda çok kötü, windowslu htc ne kadar iyi? bir de windows yeni olduğundan güvenemiyorum ama siz ne diyonuz?

o kadar para vercem androıd varken windows mu kullancam hocam ilk ve tek aşkım androıd :)

ayrıca bende htc desire c kullanıyorum taş gibi makina,şarj meselesine gelince hangi yeni nesil akıllı telefon kurcalayınca şarj yemiyor ki 

kabadayi09 tarafından 03/Ara/12 19:02 tarihinde düzenlenmiştir

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
Toplam Hit: 3866 Toplam Mesaj: 27