1000 Lira Üstü Telefon Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

şimdi s3 güzel de 1500ü de çok aşmasak iyi olabilir :S 

htcler demek şarjda çok kötü, windowslu htc ne kadar iyi? bir de windows yeni olduğundan güvenemiyorum ama siz ne diyonuz?

Hocam S3 zaten 1400-1500 arasında. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    RunAway bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

şimdi s3 güzel de 1500ü de çok aşmasak iyi olabilir :S 

htcler demek şarjda çok kötü, windowslu htc ne kadar iyi? bir de windows yeni olduğundan güvenemiyorum ama siz ne diyonuz?

Hocam S3 zaten 1400-1500 arasında. 

aynen gidip te evkurdan ordan burdan kaktıracak yerden almadıktan sonra çoğu yerde 1500 lira misal gold;darty

http://www.gold.com.tr/U202039/Samsung-Galaxy-S3-i9300-16GB-Beyaz-Cep-Telefonu

http://www.darty.com.tr/e_commerce/SmartPhone/SAMSUNG/I9300-GALAXY-S-III-16-GB-CERAMIC-WHITE-p-74517-c-12.htm

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

note II note II note II note II

S3

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Relax59
    Relax59's avatar
    Erkek

NOKİA 808
    BLACKBERRY 9790
    SAMSUNG S3
    İPHONE 4S
    LG OPTİMUS 3D MAX

piyasanın en iyi ve en çok tutan telefonları yardımcı olabildiysek ne mutlu.

9. Cebit Fuarı Tahribat.com buluşması vesilesiyle aranıza katıldım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hacılar şimdi ekranı da hayvan gibi olmasın bayan kullanacak. şık durmaz yani 5 inc bi ekran :S haksız mıyım?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OldBoy
    OldBoy's avatar
    Erkek

iPhone 4s

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

note II note II note II note II

S3

telefonkarla yakindan pek ilgim yok. ancak gecen note 2 yi inceledim. kalem haric en guzel ozelligi 2 pencerede farklu programlari calistirabiliyor. windows gibi. bunun yani sira videoda 3. pencerede izlenebiliyor. dehset otesi. bilgşsayar diyorum.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Neden iphone almıyorsunda özellikle htc istiyorsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ayfon al jailbreak yap :|

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 3898 Toplam Mesaj: 27