folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 106 Gtı - Saxo Vts

106 Gtı - Saxo Vts

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    15 bin ytl kadar nakit param var ikisi arasında kaldım 106 gtı anlayanlar varsa bilir kazasız pek nadir bulunur...siz hangisini önerirsiniz hangisi daga çok arıza çıkartır .. bana çoğu kişi 106 daga çok çıkartır diyorlar ama ne biliyim 106 dan da vaz geçme diyolar.

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

fisek bunu yazdı:
    -----------------------------
    15 bin ytl kadar nakit param var ikisi arasında kaldım 106 gtı anlayanlar varsa bilir kazasız pek nadir bulunur...siz hangisini önerirsiniz hangisi daga çok arıza çıkartır .. bana çoğu kişi 106 daga çok çıkartır diyorlar ama ne biliyim 106 dan da vaz geçme diyolar.
    -----------------------------

walla ben 106yı tek geçerim :) tek hayalim o şuanda :) 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    yaa  bende 106 gtı diyorum ama  bi kaç kafadan saxo vts dediler kafam takıldı  allak bullak oldu :S

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Şahsi fikrimi sorarsan ki sormuşsun SAXO yu tercih et derim. İkiside fransız ama citroen daha bir fransız.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4snake
    4snake's avatar
    Erkek
    SAXOyu tek geçerim gerek döşemesi olsun gerek göğsü olsun mükemmel bizde vardı çok memnunduk, arıza durumuna gelince temizini bulursan hiç bir masraf çıkartmaz sana

Kavanoz dipli dünya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    bakıcaz artık bakalım ya kısmet

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Abi daha yeni model daha az yakan ve daha az sorun çıkaran arabalardan tavsiye ederim.

Ama iyi bir şöförsen ve motor bilgin de biraz varsa 106GTI daha az maliyetli olur zira yedek parçası ganimet.

Saxo daha az sorun çıkarsa da (Ki çok az fark eder) parçalarını bulması daha zor + pahalı.

www.gpgarage.net
    Bir bakın derim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    Bu tür arabalara baktığına göre zaten yedek parça cart curt pek önemsemediğini düşünüyorum musket haklıdır 

ancak görüşümü sorarsan citroen saxo vts derim 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hocam 106 herkeste war bence :)

içi temiz kullanılmış bi saxo alınır dışı bence o kadar önemli değil :)

niye dersen çünkü 9-10 milyara güzel bi saxo alınır modifiyesiz halde

bu arada yine araçta lpg olmamasına dikkat et bence motoru yıpranmış olmasın  :)

sonuçta o araçla arada makas ta atacaksın performans kötü olmasın :)

daha sonra kalır bi 5-6 milyar para elde bununla modifiyeni en kral şekilde yaparsın bence :)

ve aracı parlak bi renge boyat kesinlikle :D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    yaaa  ben ugraşmak istemiyorum ugraşa bilsem Addict in dedigi  gibi yaparımda öyle  çok masrafı olucak git gel olucak zaman kaybı ... normal bi 106 gtı 125 beygir falan civarı saxo da aynı şekil  ama işte temiz motoru olanı bulmak lazım çoğu kendini yemiş ....

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

bana kalirsa 106gti al derim cok guzel araclar var.

ama hem gorunum hem hiz diyorsan bmw bak derim tüpü çakarsın canavar ötesi. yan yan gidersin yollarda. gti lar da saxo larda paso ariza cikarir ben kendimden biliyorum cunku sanayiden cikamadik zamaninda hala girip cikiyoruz.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 6198 Toplam Mesaj: 25