folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1112211.Com Sümer Kolçak Rahatsız‘I

1112211.Com Sümer Kolçak Rahatsız‘I

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamın küfür ettiği akrabaları siteyi keşfetmiş :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    hasta adam işte.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

prim vermeyin aq

iplenmeden adam modunda takılsın

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

Karakoçan jandarma komutanligindan, bascavus'la gorustum az once, savciliga sikayette bulunmami soyledi simdi dilekce orneklerine bakip yarin sikayetci olacagim.

"KARAKOÇAN JANDARMA MEMURUMU NE.. BİR ADAM ARADI DEDİ 24 SAATİN VAR İNTERNET DEKİ TERBİYESİZLİĞİ SİLMEN İÇİN. EĞER SÜMER 1-2-3 GÜN ÜST ÜSTE RESİM EKLEMEZSE BURAYA.. MUTLAKA SÜMER HAPİSTEDİR FİLAN.." 
    http://1112211.com/1?=1097 < gerçekten jandarmamıdır yoksa internetten birimidir görücez:)

Salakça bir şey yapmayacağını bilsem kafasına gopro taktırır paintballcı arkadaşı timiyle kapısına gönderir megafonla jandarma etrafın sarıldı diye anons yaptırırdım fakat adam deli, evden pompalıyla çıkıp çıkmayacağını bilemeyiz. Deliden uzak duracaksın, şaka bile yapılmaz deliye.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

Karakoçan jandarma komutanligindan, bascavus'la gorustum az once, savciliga sikayette bulunmami soyledi simdi dilekce orneklerine bakip yarin sikayetci olacagim.

x

Salakça bir şey yapmayacağını bilsem kafasına gopro taktırır paintballcı arkadaşı timiyle kapısına gönderir megafonla jandarma etrafın sarıldı diye anons yaptırırdım fakat adam deli, evden pompalıyla çıkıp çıkmayacağını bilemeyiz. Deliden uzak duracaksın, şaka bile yapılmaz deliye.

hahaha hocam bunun bulunduğu eve silah koymazlar herhalde ya adamın yazdıklarına baksana:D

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

olm adam deli amk ne uğraşıyorsun bununla.

Memleketde Atatürke söven aklı başında adamlar var onları veriyorsan savcılığa ver deliyi değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Her şey iyi hoş da önüne gelen dayıyor capsi. Mobilden girenleri de düşünelim, ya link ya da ufak boyutlusunu koyalım. Dedeye sahip çıkalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

Memleketde Atatürke söven aklı başında adamlar var onları veriyorsan savcılığa ver deliyi değil.

Ya bunu bi sorguya alsinlar bi askere alsinlar gorursunuz kim deli kim akilli, deli olsa kendine site acip o seyleri yapabilirmi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    Smirnoff bunu yazdı

Ya bunu bi sorguya alsinlar bi askere alsinlar gorursunuz kim deli kim akilli, deli olsa kendine site acip o seyleri yapabilirmi ?

adam rahatsız deli demek illa konuşmayı beceremeyen,2 ile 2 yi çarpamayan adam değil ki.Binbir türlü hali var akıl hastalıklarının.Memleketde buna gelene kadar ne götler var.Bu ilgiyi görünce götünü başını dağıtmış garibanın biri.Eskiden böle değildi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu adam deli filan değil numara yaparak fenomen olmaya çalışıyor  

ben deli olduğuna inanmıyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 10907 Toplam Mesaj: 66