115.Element?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

harbiden nie con diye klasör oluşturamıyoruz hoca?

CON, PRN, AUX, NUL, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, and LPT9

bunların hiçbiriyle klasör oluşturamıyon amk :D

Tengri tarafından 03/Kas/12 12:01 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    be_cool bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

havaya bak ya "arkadaşım illuminatiye üye " bizim öyle arkadaşımız yok la :)

hacı o 115. element contoriumdur zaten onu da abd çıkarmamıza izin vermiyor yoksa biliyorsun bilgisayardaki con lpt gibi kodlar bu element yüzünden çalışmıyor yani eğer anakartlar contorium ekleneren yapılsaydı bu komutlar çalışırdı (inanmazsan bak masaüstünde con diye bir klasör oluşturamazsın) ayrıca bu element o kadar güclüdürki onunla yapılan bataryaların ömrü 3-4 ay gibi uzun bir süre ve yeniden dolması çok kısa sürüyor (1-2 saat). Duyduğum kadarıyla illumniatinin kontrolünde bu element ve türkiyede çok olmasına rağmen çıkarılmasına izin verilmiyor.

(Not : Oha bana)

yok be abi samimi arkadaş degil  öle tartıştıgım biri kendini ifşa ederek binevi gövde gösterisi yapıyor da . bende altta kalırmıyım bende bi guruba üyeyim dedim bura için baya gizliyiz uzaylıalr degil ama boyutlar arası iletişimdeyiz  dedim  falan filan kıl yün işte :)

harbiden oha sana helal olsun eyvllah birazdah açacak olan varsa süper olur burdan sayenizde aldıgım ip uçlarının üzerine giderek olayı daha iyi araştırıp al sana 115. elementedim

hoca benim yazdıklarımı unut sallamasyon onlar :D tengri sen de unut onlar windows işletimm sisteminin düzgün çalışması için gereken kodlar sen o isimde dosya yaparsan işleti sistemi onları komut olarak anlayacaktır o yüzden izin vermiyor yapmana konuyla alakası yok :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

harbiden nie con diye klasör oluşturamıyoruz hoca?

con ifadesi Console dan geliyor hocam, özel bir anlam taşığıdığı için oluşturamıyorsun, bunun yanında com1,com2... lpt1,lpt2, aux 

mesela con için şöyle bir örnek vereyim..

msdos komut istemini aç ve C:\deneme.txt de diye bir dosya olduğunu farzedelim ve içinde bi yazı olsun..

komut istemine copy c:\deneme.txt con yazdığında

deneme.txt ifadesi con(sole) a yapıştırılır

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    be_cool bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

havaya bak ya "arkadaşım illuminatiye üye " bizim öyle arkadaşımız yok la :)

hacı o 115. element contoriumdur zaten onu da abd çıkarmamıza izin vermiyor yoksa biliyorsun bilgisayardaki con lpt gibi kodlar bu element yüzünden çalışmıyor yani eğer anakartlar contorium ekleneren yapılsaydı bu komutlar çalışırdı (inanmazsan bak masaüstünde con diye bir klasör oluşturamazsın) ayrıca bu element o kadar güclüdürki onunla yapılan bataryaların ömrü 3-4 ay gibi uzun bir süre ve yeniden dolması çok kısa sürüyor (1-2 saat). Duyduğum kadarıyla illumniatinin kontrolünde bu element ve türkiyede çok olmasına rağmen çıkarılmasına izin verilmiyor.

(Not : Oha bana)

yok be abi samimi arkadaş degil  öle tartıştıgım biri kendini ifşa ederek binevi gövde gösterisi yapıyor da . bende altta kalırmıyım bende bi guruba üyeyim dedim bura için baya gizliyiz uzaylıalr degil ama boyutlar arası iletişimdeyiz  dedim  falan filan kıl yün işte :)

harbiden oha sana helal olsun eyvllah birazdah açacak olan varsa süper olur burdan sayenizde aldıgım ip uçlarının üzerine giderek olayı daha iyi araştırıp al sana 115. elementedim

hoca benim yazdıklarımı unut sallamasyon onlar :D tengri sen de unut onlar windows işletimm sisteminin düzgün çalışması için gereken kodlar sen o isimde dosya yaparsan işleti sistemi onları komut olarak anlayacaktır o yüzden izin vermiyor yapmana konuyla alakası yok :)

ya onu anladım tamam komutları çaktımda :) ben şu pilmil dedinya ona takıldım halla halla deim bide 1 günden fazla uykusuzluk olunca :D gerçekten bilen duyan yokmu ya

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı

ha bide anahtarlar kuranda beynin kilit filan dedi ne demek istedi acaba bu olayı aydınlatmalıyım

Yarın tanrının var olmadığı ispatlansa "bu zaten kuranda yazıyordu" diyecek o kadar çok adam var ki, sorsan hepsi kuranda yazıyor zaten =D Hocam alınıp darılma ama sizinki boş muhabbet ya =D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

Sende arkadaşına dicektin bende bir tarikata üyeyim gizlidir.Tahribat diye bilinir.Gizli bir örgütlenmedir öle herkesi aralarına almazlar. TR geneldinde 24bin kusur üyesi var.sosyal projeleri falan var dersin )))

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

115. elementin adı ununpentium. Totalde keşfedilmiş 118 tane element var zaten. Bu bir gerçek.

Birtakım yerlerde bu elementin yerçekimini manipüle edebildiği, o yüzden uzay gemilerinin tam çekirdek kısmında bu elementten bulunuyor olabileceği falan yazmıştı. Güya bir de antimadde sentezinde falan kullanılabilitesi varmış. Bunlar da uydurma.

Arkadaşın muhtemelen kimseninbilmedigicokacayipbilgiler.info gibi bir siteden komplo teorisi okuyup 115. element diye bir şeyden bahsedildiğine denk gelmiş, kesin işte kimsenin bilmediği süpersonik bir şey çok gizli falan yazıyordur, sana da hava atayım demiş. Özetle böyle.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı
    be_cool bunu yazdı

ha bide anahtarlar kuranda beynin kilit filan dedi ne demek istedi acaba bu olayı aydınlatmalıyım

Yarın tanrının var olmadığı ispatlansa "bu zaten kuranda yazıyordu" diyecek o kadar çok adam var ki, sorsan hepsi kuranda yazıyor zaten =D Hocam alınıp darılma ama sizinki boş muhabbet ya =D

abi muhabbet boşta illa girdik bi tartışamaya bu fikrin saçma diyip  kesip atamıyom baya bi kişinin dinledigi ortam sonuçta :) eger aslı astarı varsa bilen filan bura bi ara baya bu illinin üstüne gittiydi diye  belki bi umut dedik :)

warlife

Erkek%20Üye

Sende arkadaşına dicektin bende bir tarikata üyeyim gizlidir.Tahribat diye bilinir.Gizli bir örgütlenmedir öle herkesi aralarına almazlar. TR geneldinde 24bin kusur üyesi var.sosyal projeleri falan var dersin )))

-------------------------------------------

abi dedim dedim geyigini yaptım bende farklı bi örgüttenim biz sizi biliriz ama siz bizi bilmezsiniz hesabı filan :) da

bare şu konuyu gizleseydik bu adamda arayıp direk dalmasın buraya :)  155.ci element yazıyon hop burdasın :)

155.element polismi yoksa...

a

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

115. elementin adı ununpentium. Totalde keşfedilmiş 118 tane element var zaten. Bu bir gerçek.

Birtakım yerlerde bu elementin yerçekimini manipüle edebildiği, o yüzden uzay gemilerinin tam çekirdek kısmında bu elementten bulunuyor olabileceği falan yazmıştı. Güya bir de antimadde sentezinde falan kullanılabilitesi varmış. Bunlar da uydurma.

Arkadaşın muhtemelen kimseninbilmedigicokacayipbilgiler.info gibi bir siteden komplo teorisi okuyup 115. element diye bir şeyden bahsedildiğine denk gelmiş, kesin işte kimsenin bilmediği süpersonik bir şey çok gizli falan yazıyordur, sana da hava atayım demiş. Özetle böyle.

izmartit eyvallah bilgi için sagolasın hiç olmazsa dogru olsada olmasada eliimde birşey var ve aslında çok gizli sandıgı şey okadarda gizli degilmiş  bende bunların uzaylılarla baglantılarından yola çıakrak böle bi teori canlandırmıştım aklımda yakına denk gelmiş bencede bir efsane teori olabilir 

birde adam yaşlı başlı bişe birçok ameliyat geçiarmiş resmen biyonik hava atmaktan çok böle kendine ölebi sindirmiş inandırmış ki davutun gözü heryerde herşeyi görür diyo :D

l seee you :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Doğada bulunan 4 element var başkada yok Ateş,Su,Toprak,Tahta

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
Toplam Hit: 6929 Toplam Mesaj: 47