115.Element?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

illuminati ye üyeolan bir arkadaşla tartışıyorduk ve bana 115. elementten bahsetti ve bu elementle farklı bi şey yapıldıgı ve bir gücü oldugundan bahseddi ve araştır bul dedi sölemedi okadar. bende baya araştırdım ama ona sundugum şeyleri samimi olarak hayır bu degil filan dedi bende elebet burda birileri fikir sahibidri dedim ve size geldim :)

arkadaşlar 115.elemtle ilgili bilgisi olan varmı? 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hacı ben 5. elementi bilirim tek güzel hatundu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

ha bide anahtarlar kuranda beynin kilit filan dedi ne demek istedi acaba bu olayı aydınlatmalıyım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

illuminati diye birşey yok arkadaşlar yemeyin böyle şeyleri. o gizli tarikat kapanalı çok oldu. eskiden aydın kesimin kuruduğu o zamanın üniversitelerinde bilimsel aydınlanmayı gerçekleştirmek için çalışan gizli bir topluluktu illuminati zaten aydınlanma aydınlık demek. Sonrasında içlerine masonlar girmeye başlayınca kendikerini fesh ettiler. Popular internet kültürünün sonuçu olarak sanki varmış gibi lanse edilmeye başlandı.  Ayrıca illuminati vb topluluklar gizli bir topluluk nasıl ben üyeyim diyor. o ya lions ya rotary veya bunlar gibi bir kulübe üyedir.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

bende illümantide çaycıyım :D
    inanmayın kardeşim olsa olsa rotary veya lionsa gibi mason klüplerine üyedir veya mason olmaya çalışan biridir

kii böyleysede masonluk gizlidir kendini ifşaa ederse şutlarlar :))

115. element ve Kur'andaki kilide gelince Kur'anı duvarda asılı kitap olarak görenler veya şifre kitabı diye bakanlara şaşkınlıkla bakıyorum

Allah'ın direk kelamı var ve biz bunu elimize alıp okumuyoruz ?

115. elemet tırı vırı elde bir delil yoksa

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

inanmayın kardeşim olsa olsa rotary veya lionsa gibi mason klüplerine üyedir veya mason olmaya çalışan biridir

115. element ve Kur'andaki kilide gelince Kur'anı duvarda asılı kitap olarak görenler veya şifre kitabı diye bakanlara şaşkınlıkla bakıyorum

abi haklısın ben kuranın Türkce mealini okurum ve elhamdulillah müslümanım sadece bu adamla sizin bu düşünce tarzınızda tartıştım ama dedigim bu elementi ortaya atınca espirisi ne hikayesi yalanı ne diye aramaya tezi çürütme veya varsada bulmaya çalıştım :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

havaya bak ya "arkadaşım illuminatiye üye " bizim öyle arkadaşımız yok la :)

hacı o 115. element contoriumdur zaten onu da abd çıkarmamıza izin vermiyor yoksa biliyorsun bilgisayardaki con lpt gibi kodlar bu element yüzünden çalışmıyor yani eğer anakartlar contorium ekleneren yapılsaydı bu komutlar çalışırdı (inanmazsan bak masaüstünde con diye bir klasör oluşturamazsın) ayrıca bu element o kadar güclüdürki onunla yapılan bataryaların ömrü 3-4 ay gibi uzun bir süre ve yeniden dolması çok kısa sürüyor (1-2 saat). Duyduğum kadarıyla illumniatinin kontrolünde bu element ve türkiyede çok olmasına rağmen çıkarılmasına izin verilmiyor.

(Not : Oha bana)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

+1

Kalın yazdığım yer için Bunlar hep Ömer Çelakılın oyunları :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=0ApxxU7cSrw

Yemişler seni hafız

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

havaya bak ya "arkadaşım illuminatiye üye " bizim öyle arkadaşımız yok la :)

hacı o 115. element contoriumdur zaten onu da abd çıkarmamıza izin vermiyor yoksa biliyorsun bilgisayardaki con lpt gibi kodlar bu element yüzünden çalışmıyor yani eğer anakartlar contorium ekleneren yapılsaydı bu komutlar çalışırdı (inanmazsan bak masaüstünde con diye bir klasör oluşturamazsın) ayrıca bu element o kadar güclüdürki onunla yapılan bataryaların ömrü 3-4 ay gibi uzun bir süre ve yeniden dolması çok kısa sürüyor (1-2 saat). Duyduğum kadarıyla illumniatinin kontrolünde bu element ve türkiyede çok olmasına rağmen çıkarılmasına izin verilmiyor.

(Not : Oha bana)

yok be abi samimi arkadaş degil  öle tartıştıgım biri kendini ifşa ederek binevi gövde gösterisi yapıyor da . bende altta kalırmıyım bende bi guruba üyeyim dedim bura için baya gizliyiz uzaylıalr degil ama boyutlar arası iletişimdeyiz  dedim  falan filan kıl yün işte :)

harbiden oha sana helal olsun eyvllah birazdah açacak olan varsa süper olur burdan sayenizde aldıgım ip uçlarının üzerine giderek olayı daha iyi araştırıp al sana 115. elementedim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=0ApxxU7cSrw

Yemişler seni hafızabi

-----------

yerin kulagı var ama ben yermiyim yemem  yesem araştırmazdım abi :) koztoplayıp ben onu yiyecem :)

Toplam Hit: 6915 Toplam Mesaj: 47