folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 12 Bin Tl Lik Mont

12 Bin Tl Lik Mont

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

eee " business " olmak böyle oluyor galiba. :)

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Gucci, Prada, Louis Vuitton gibi markaların mağazalarına bi gitsenize :D adamlar vitrine bakmaya para almıyorlar diye dua ediyor insan...bunları da alanlar var işte "adaletini ... dünya" diyip dağılabilirsiniz.

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

Gucci, Prada, Louis Vuitton gibi markaların mağazalarına bi gitsenize :D adamlar vitrine bakmaya para almıyorlar diye dua ediyor insan...bunları da alanlar var işte "adaletini ... dünya" diyip dağılabilirsiniz.

Abi hak eden bişey olsa ve paranda olsa 12 bin değilde git 3-4 bin tl ver bir monta ama hak eden bişeyse.

Bu ne amk boka benzemiyor.Tasarım yapmaya bile uğraşmamışlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

mont veriyor mu ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

Hadi diyelim ben bu montu aldım. Mahalleye geldim, farzı misal dediler ki mont güzelmiş ne kadara aldın, hadi bende dedim ki 12 bin lira, küfürler tamam bide üstüne dayak yerim. Diyelim ieş gittim fiyatını söyledim işten atarlar valla..

Aklıma gelmişken geçen sarardan 120 liraya gömlek aldım gaza geldiydim neleri varmış neleri :))))

CuNdA tarafından 01/Eyl/13 00:36 tarihinde düzenlenmiştir

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Bende varda sıkıldım isteyene 6 bin liraya veriyim boş boş durmasın :/

Si vis pacem para bellum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

hocam beymen için pek abartı bi rakam değildir. ama sıradan bizler için ucuk bir rakam evet siksen vermem mont renk seçeneği olsa fena değil ama o kadar para verilmez amk :D tabi adamlarda nasıl bir para birimi varsa girip gözü kapalı alıolardır.

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

bunları kaç kez giyiyolar, arada bir çamaşır makinesine atarlar mı acaba yoksa 1 kg deterjan da 3000 tl mi?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

kargo ücretsiz olm daha ne olsun.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

hocam beymen için pek abartı bi rakam değildir. ama sıradan bizler için ucuk bir rakam evet siksen vermem mont renk seçeneği olsa fena değil ama o kadar para verilmez amk :D tabi adamlarda nasıl bir para birimi varsa girip gözü kapalı alıolardır.

OoNlar icin cep harcligi hocam.

http://www.aksam.com.tr/magazin/sibel-canin-oglu-engincan-kiyafetlerine-servet-harciyor/haber-237386

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 12182 Toplam Mesaj: 92