folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 12 Bin Tl Lik Mont

12 Bin Tl Lik Mont

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayir bunu elestirenler 150$a mal olan iphoneyi 3k tl verip alan insanlar bi de ben de buna tutuluyorum ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Şuan Tahribat.com ailesi ve takip eden binlerce kişi beymen markasını tanıdı: zengin işi diye hafızasında yer etti. yarın birgün 300 liraya 100 liraya beymen görünce satın almak üzere bilinç altına işlendi. Reklam başarıyla amacına ulaştı (bkz. gittigidiyorda 1 tlye satışa sunan eski sevgili kıyafetleri muhabbeti)

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

hayir bunu elestirenler 150$a mal olan iphoneyi 3k tl verip alan insanlar bi de ben de buna tutuluyorum ya

özellikle iphone 5 alıp    beş parasız gezen arkadaşlara uyuz oluyorum tamam hava atmak hastalık ola bilir git çakmasını al 400 tl aynı özellikte  

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Şuan Tahribat.com ailesi ve takip eden binlerce kişi beymen markasını tanıdı: zengin işi diye hafızasında yer etti. yarın birgün 300 liraya 100 liraya beymen görünce satın almak üzere bilinç altına işlendi. Reklam başarıyla amacına ulaştı (bkz. gittigidiyorda 1 tlye satışa sunan eski sevgili kıyafetleri muhabbeti)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Kalbi olanlar için tehlikeli link :

http://www.beymen.com/Kiton-MONT_16665.html

Bir kaç gündür ekşide Beymen marka ürünler ile ilgili konular görüyordum. Mağazayı henüz dünya gözüyle görmüş biri bile değilim. 

Neyse sitelerine girdim birde ne göreyim 12 bin liraya kiton mont hayt huyt hönk durumu yani.

Hadi baya zengin iş adamı olursunda bu nasıl zevktir abi :D

Bir monta 100-200 tl arasında verirsin anlarımda 12 milyar nedir :D Şaka gibi :D Dalga geçer gibi :D

Kim tercih ediyor bunları yahu ?

Geçen cuma bankadan 12 bin liralık kredi çektim araba alıcam diye bütcem bu kadar adamlar mont satıyor ve ben 24 ay borç ödüycem..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    zeg392 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Kalbi olanlar için tehlikeli link :

http://www.beymen.com/Kiton-MONT_16665.html

Bir kaç gündür ekşide Beymen marka ürünler ile ilgili konular görüyordum. Mağazayı henüz dünya gözüyle görmüş biri bile değilim. 

Neyse sitelerine girdim birde ne göreyim 12 bin liraya kiton mont hayt huyt hönk durumu yani.

Hadi baya zengin iş adamı olursunda bu nasıl zevktir abi :D

Bir monta 100-200 tl arasında verirsin anlarımda 12 milyar nedir :D Şaka gibi :D Dalga geçer gibi :D

Kim tercih ediyor bunları yahu ?

Geçen cuma bankadan 12 bin liralık kredi çektim araba alıcam diye bütcem bu kadar adamlar mont satıyor ve ben 24 ay borç ödüycem..

adaletini sikeyim dünya :/

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

giffen mallar diye geçiyor iktisatta tam anlamıyla karşılamasa da epey yakın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

lan 52 bedeni tükenmiş...

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

lan 52 bedeni tükenmiş...

benden önce kim aldı lan söylesin çabuk :@

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

bunlar hep illimünati aga hep amerikanın oyunlari ...

:)

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 12176 Toplam Mesaj: 92