folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 12 Eylül 2012 ?

12 Eylül 2012 ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    NASA'nın yeni ortaya çıkan raporu, ilk kez farklı bir felaketi öngörüyor ve olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

d
    Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nce (NASA) hazırlanan raporda, şimdiye kadar pek de düşünülmeyen, farklı bir felaketten söz ediliyor. Raporda ne küresel ısınma, ne depremler, ne süper-volkan, ne göktaşı çarpması var. 

Raporda, Güneş'te meydana gelmesi beklenen büyük bir fırtınadan söz ediliyor. Bunun, Dünya'da yaratacağı etkiler ise "kötü bir kehanet" ya da bir korku filmi senaryosundan farksız... 

Güneş yüzeyinde meydana gelen büyük fırtınalarla ortaya çıkan plazma toplarının Dünya'daki enerji şebekelerini çökerterek insanlığı mutlak bir çöküşe sürükleyebileceği uyarısı yapılıyor. 

NASA'nın Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi'yle ortaklaşa hazırladığı raporda, Güneş'te meydana gelen enerji patlamalarının bugüne kadar Dünya'daki enerji ve iletişim hatlarında görece kısa süreli ve küçük çaplı hasarlara yolaçtığı, ancak büyük çaplı bir patlamanın Dünya'nın manyetik alanına muazzam bir hasar verebileceği kaydedidildi. 

Bahsi geçen patlamalardan bugüne kadar kayıtlara geçen tek örneğin 1859'da yaşanan "Carrington Olayı" olduğu belirten uzmanlar, benzer bir patlamanın Kuzey Amerika, İskandinavya, Avrupa ve Çin üzerinde on yıllarca onarılamayacak tahribata yolaçabileceğini söylüyor. 

Güneş yüzeyindeki olası bir büyük patlamanın, Dünya'da saatler içerisinde tüm enerji hatlarını eriterek kullanılamaz hale getirebileceği, bunun sonucunda da altyapının çökeceği ve insanlığın Taş Devri'ne dönüş yaşayacağı öngörülüyor. NASA'nın raporunda böyle bir felaket için olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

Ayrıca çok şekersin :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek
    şansa bak ya 21. doğum günümü kutlar iken geliyoo :)

herkes bi tarih veriyo ben inanmıyom.

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    3 dünya savaşını bilmem de 4 dünya savaşı taş ve sopalarla yapılcak.Einstein 'in bu sözü geldi aklıma nedense...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BoLeRo bunu yazdı:
    -----------------------------
    şansa bak ya 21. doğum günümü kutlar iken geliyoo :)

herkes bi tarih veriyo ben inanmıyom.

ben kutlayamadan gidiyom ya 14 eylül :D

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    2. 12 Eylül darbesini evren yapcak demek :)

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

nuggets54 bunu yazdı:
    3 dünya savaşını bilmem de 4 dünya savaşı taş ve sopalarla yapılcak.Einstein 'in bu sözü geldi aklıma nedense...

3. dünya savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum.Ama, 4. dünya savaşında taş ve sopalar kullanılacak bunu biliyorum...

Einstein

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

american havacılık üssü nasa bir öngörüde bulunuyor ve amerika'nın rusya'dan sonra engel gördüğü ikinci düşmanı çin 2012 tarihindeki güneşte meydana gelecek fırtına yüzünden ONARILAMAYACAK tahribata uğrayacak diyor.

sanki america çin'e yapacakları için kılıf uyduruyo gibi.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

nuggets54 bunu yazdı:

3. dünya savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum.Ama, 4. dünya savaşında taş ve sopalar kullanılacak bunu biliyorum...

Einstein

benim bildigim nuggets54 yazdigi gibi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek
    nerde o günler ??

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

geniuss bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:

nuggets54 bunu yazdı:

Einstein

benim bildigim nuggets54 yazdigi gibi 

Farketmez.İkiside aynı anlam sonuçta (:

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Benim inandığım bi teorem var paylaşıyım buna uyuşuyor gibi biraz

İnsalığın taşdevrine döneceğine bende inanıyorum rivayete göre insanlık büyük teknolojiyi geçtiğimiz yüzyıllarda yakalamış ama şartlardan dolayı taş devrine dönüp 0dan başlamak zorunda kalmışıtr.. gelecektede aynı şey olacak insanlık taş devrine geri dönecektir..

Hiç düşündünüzmü mısır piramitleri nasıl yapıldı ? bence yüksek bir teknoloji istiyor buda bu teoremi destekliyor gibi :/

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 3898 Toplam Mesaj: 31