folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 12 Eylül 2012 ?

12 Eylül 2012 ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek
    mayalar bunun için 12 aralık 2012 dedilerdi ama nasa öne çekmiş biraz tarihi :D
    ben hala kıyameti 12.12.2012 de bekliyorum
    nasa ya güven olmaz aya çıkıp çıkmadıkları belli değil, zaten başka aya çıkan da olmadı
    saçma salak bi olay nasanın ki :D acayip kin besledim adamlara

Im Boned, All Boned.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

mayaların da türk olduğu söyleniyor. ve şamanizm de ruhlarla konuşmak (trans) olduğu için mayalara inanırım ama nasaya asla. mayaların bütün kehanetleri tutmuş diyolar ancak bunların hangisi olduğunu bilmiyorum...

dünyanın sonu için mayaların verdiği tarih 22 aralık

http://www.sabah.com.tr/ozel/maya942/dosya_942.html

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

NASA'nin aya gidip gitmemesi olayını tartışmayalim tabii ki gitmişlerdir gidilmeyecek bir yer değil Ay.. Gidilmesi için bi daha bi daha bi neden olmadığını düşündüğü için Amerika ve NASA dişinda giden olmadı nitekim.

NASAnın tahminlerine tam olarak güvenmesemde yinede o kadar uydu - uzay mekiği - teleskop - bilgisayar vs. bi çok Teknolojiyi kullanıyorlar.. Yinede kulak asmak gerek.

İnsanOğlunun Taş Devrine geri döneceği Teoremi ise.. Gayet mantıklı geliyor bana.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

EpheSuS bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim inandığım bi teorem var paylaşıyım buna uyuşuyor gibi biraz

İnsalığın taşdevrine döneceğine bende inanıyorum rivayete göre insanlık büyük teknolojiyi geçtiğimiz yüzyıllarda yakalamış ama şartlardan dolayı taş devrine dönüp 0dan başlamak zorunda kalmışıtr.. gelecektede aynı şey olacak insanlık taş devrine geri dönecektir..

Hiç düşündünüzmü mısır piramitleri nasıl yapıldı ? bence yüksek bir teknoloji istiyor buda bu teoremi destekliyor gibi :/

dediğine aynen katılıyorum, zirve yapıp son hadde gelenler nedense yerle bir oluyorlar, bunun kanıtları arasında maya uygarlığı ve de mısırlılar var. iki uygarlıkta astroloji de olsun matematikte olsun çağlarının en üst seviyerlerine varmışlardı fakar sonları bozgun oldu. 

bizim de sonumuz bu olacak gibi kara delik deneyleri, hayvan kopyalamalar uzaydaki keşifler... sonumuzun bozgunluk olacağı geçmişteki örneklerden belli. tarih tekerrür edecek...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    nasa işkembeden sallıyo gibi geldi bana

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

veba geldi kasıp kavurdu kıyamet kopacak dediler bişey olmadı....
    1.dünya savaşında 2.dünya savaşında dünyanın sonu geldi kıyamet kopacak dediler bir şey olmadı
    1991 yılında kıyamet kopacak dediler hiçbirşey olmadı.
    abi 2000 yılında kıyamet kopacak milenyum dediler bir bok olmadı
    gezegenler ip gibi dizildi kıyamet kopacak dediler kopmadı.
    2004 de kıyamet kopacak dediler bir sürü zırvalık çıkardılar kıyamet kopmadı.
    küresel ısınma ile dünya yok olacak diyorlar şuanda verilere bakarsanız küresel ısınmanın tam tersi olduğunu görürsünüz geçen seneye göre yani ısınmıyoruz soğuyoruz yine kıyametin flan koptuğu yok.
    halley kuyruklu yıldızı geçti yine kıyameti kopardılar :D
    dünyanın yakınından marduk geçecek yine kıyamet kopacak diyorlar.
    büyük deneyden sonra kıyamet kopacak dediler bişey olmadı :)

hiçbirşeyin kopacağı falan yok safsata bunlar... 2012 nin kıyamet kopacağı değilde değişime başlangıç altın çağa giriş zamanı olacağını tahmin ediyorum ve değişim kolay olmaz illaki biraz zorluklar olacaktır.

ne komlo teorisi yapıyorlar nasa bok yemiş kıyamet falan kopmayacak her zamanki gibi kıyamet kopma teorileri işte :) teoriden öteye gidemezler.ben kendimi bildim bileli boyuna kopuyor bu melet.

abi açın okuyun kryonun serisini açın okuyun bilgi kitabını bu adımları global krizden tutun küresel ısınmaya kadar her boku anlatıyor hemde 20 yıl öncesinden... tarih vererek... kıyamet falan kopmaz :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

Güneş yüzeyindeki olası bir büyük patlamanın, Dünya'da saatler içerisinde tüm enerji hatlarını eriterek kullanılamaz hale getirebileceği, bunun sonucunda da altyapının çökeceği ve insanlığın Taş Devri'ne dönüş yaşayacağı öngörülüyor. NASA'nın raporunda böyle bir felaket için olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

bunu bizim marankide söylüyordu manyetik alanla çalışan çoğu şey devre dışı kalacak motorlardan tutun elektriğe kadar herşey yani demekki gerçekten olacak merakla bekliyoruz ne olacağını :) Farklı kaynaklarda bu manyetik alanın değişmesini ise insanın bilinçlenmesi olarak nitelendiriyorlar sonuçta gezegenler insanı etkiliyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

bize bişey olmaz

başbakan çıkar hamdolsun bize teğet geçti der, ama bu sefer haklı olacaktır, cunku turkiye zaten karanlıkta yasıyor ve boyle gıderse yasamaya devam edecektır

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

nerde o günler...

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

2012 yılını bende çok merak ediyorum

2012 yılı için bir sürü felaket senaryoları yer alıyor

mayalar ne dediyse hepsi doğru çıktı onlarda 2012de kıyamet kopacak demişlerdir umalımda mayalar 1 kez olsun yanılsınlar..

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 3903 Toplam Mesaj: 31