folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 12 Eylül"Ün Akıl Almaz İşkence Yöntemleri (Çok Berbat)

12 Eylül"Ün Akıl Almaz İşkence Yöntemleri (Çok Berbat)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

blacksmith bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben tsk dan soğumadım sadece diyorum ki yukarıda yazılanlar doğruysa ve adamlar suçsuzsa bunlar yapılmamalıydı sorumlularıda yargılanmalıydı.yani bi adama fikirleri nedeniyle bunlar yapılıyosa bu rezillikten başka bişey değildir

yok tskdan soğmayı sana demedim :) senden alıntı yapıp genel konuşuyorum.Fakat hepimizin istediği odur.Suçsuzları yargılayan adamlar mühebbet alsın.FAkat maalesef ayırt etmek çok zor.

Yüzlerce gençcimiz giti..Ne diyelim umarım bir daha yaşanmaz.Daha doğrusu umarım Türkiye öyle zamana tekrar dönmez.10-20 şer senede bir darbe ..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

blacksmith bunu yazdı:
    ben tsk dan soğumadım sadece diyorum ki yukarıda yazılanlar doğruysa ve adamlar suçsuzsa bunlar yapılmamalıydı sorumlularıda yargılanmalıydı.yani bi adama fikirleri nedeniyle bunlar yapılıyosa bu rezillikten başka bişey değildir

yok tskdan soğmayı sana demedim :) senden alıntı yapıp genel konuşuyorum.Fakat hepimizin istediği odur.Suçsuzları yargılayan adamlar mühebbet alsın.FAkat maalesef ayırt etmek çok zor.

Yüzlerce gençcimiz giti..Ne diyelim umarım bir daha yaşanmaz.Daha doğrusu umarım Türkiye öyle zamana tekrar dönmez.10-20 şer senede bir darbe ..

zumsuk'çüğüm. Umarım Türkiye o günlere dönmez demişsin, tamamen halisane niyetle dediğin belli ancak eklemeden geçemeyeceğim bu arzuna, bu tamamen bizim elimizde. Kalkıp ordu göreve dersek biraz bile bile lades olmazmı? Dün solcular asıldı. Yarın sağcılar. Sonra ? Milliyetçiler. Liberaller, demokratlar. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersek olmaz. Tankın önüne tek başına dikilen çinli vatandaşı hatırla..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

bazen diyorsunuzki adalet nerde?  yaptıkları yanlarına kar kalıyor rezil heriflerin. adaletin gücü ise baklava çalan gence hapise atmak oluyor. bir çok mülke ve ranta fena şekilde el koydular.

örnek tahsin şahinkaya paşa bir anda şilepleri nakliyat şirketleri filan oldu .hesabı çok fena şekilde sorulmalı .yazık

Temel adalettir .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    Kenan Evren'in yatacak yeri yok !

bunların hepsinin sebebi kendisi.1 kere bile pişmanlık duymamış ama bütün ülke nefret ediyor kendisinden.KİM YARGILIYOR !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    İşkence işkencedir bilader. Hizbuşeytan'cıya yapılanı da, Pkk'lıya yapılanı da, Komünist'e yapılanı da, Ülkücü'ye yapılanı da işkencedir ve insana yakışmaz. Kenan Evren'in yargılanması da canı yanan nicelerin yüreklerine su serpecektir, onlar yitmişse bile onların mirası çocuklarının yüreklerinde ki koru söndürecektir. "Netekim" Kenan Evren'in yargılanması olayı küçük, şirin bir hayalden öte değil, o da ayrı mevzu tabi :)

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 3826 Toplam Mesaj: 26