14 Şubat Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Beyler kısaca bahsedeceğim konuya direk dalıyorum, 14 şubat sevgililer günü muhabbetine kanıp bir sürü sağa sola para harcamyın taksite girip ödeyeceğiz diye canınınz bununuzdan çıkmasın.

hediyeleşmek güzeldir ama hediye vereceğim diye komik durumlara yada pskolojinizi alt üst edecek durumlara düşmeyin. kızın hediyeyi alıp yinede pas vermemesi gibi. özellikle bir kızı ayarlamaya çalıaşanlar sevgilerer gününde hediye alıyım böylece sevdiğimide anlatmış olurum diye düşünmek aman haa o hataya düşmeyin.

kızlar hediye verdiğin için mutlu olmaz vermediğin için mutsuz olur. yani anlaşılacagı gibi durum karışık.  bugune kadar çok hediye satın alıp verdim almayıda severim, ama gel gelelimki hiç bir zaman beklediğim karşılığı alamadım. pahalısınıda aldım. istisnalar hariç dediğim gibi kızları hediye alarak felan gönlü alınmaz. alma ters davran, unuttum de kavga çıkarsa gözlerin çok güzel de unutur zaten. hele hele aday olacaklara sakın abartılı hediye almayın kızın gözünde düşersiniz bunlar tecrube edilmiş şeyler. ne diyoduk illa alınacaksa küçük maddi değeri olmayan el yapımı telden bükülmüş bi yazı. yada ne biliyim ama el yapımı değşiik doğal bişey bu tür şeyler alınabilr.

bunları neden yazdım. dediğim gibi özetlersek hediye alarak kız tavlanmaz ayarlanmaz ve boşu boşuna maddi sıkıntıya girmeye gerek yok. hediyeyide verirsin kız koyar gider. 

ben en son çalıştıgım şirketin verdiği dergiden prompsyon olarak çıkan mini cif sipreyi vermiştim. eve giderken arabada onu gördüm derginin arkasoında yapıştırılydı çıkarttım eve gidince verdim. linktekinin aynısı. 

http://3.bp.blogspot.com/-UpN1zXMQAaY/T-1Z2stebvI/AAAAAAAADwg/DGAdeLS9J9Y/s1600/cif.jpg

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

sende tam hanzoymuşsun hacı abi :D

birşey almam aldırtmamda 14 şubatta neymiş 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

aynen ben de katılıyorum.

nedense hiçbir zaman hediye aldığımda sağlam reaksiyon göremedim.
    işin garibi almadığımda da reaksiyon göremedim.

zaten aldattı gitti.

Koca hestiy aya bedenem ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

bu kadar kesin ve kati konuşma dostum gün geliyor alıyorsun seve seve :D 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Aynen beyler bu saçma oyuna alet olmayın bence de.. Hatta espirili bir şekilde siyahbereli mürid gibi gündelik abuk bişiy alın elinize verin en azından gülersiniz biraz..

Bayan mürideler sizler de beklenti içine girmeyin arkadaş..:) Hep sizin yüzünüzden oluyor bunlar :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Aynen beyler bu saçma oyuna alet olmayın bence de.. Hatta espirili bir şekilde siyahbereli mürid gibi gündelik abuk bişiy alın elinize verin en azından gülersiniz biraz..

Bayan mürideler sizler de beklenti içine girmeyin arkadaş..:) Hep sizin yüzünüzden oluyor bunlar :)

hacı gülmek yerine kafaya yemekte var o hediye olarak verdiğimiz alet edevatı :D 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    kabadayi09 bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı

kati konuşmadım eğer bu kız arkadaşımla devam ederse böyle olur 14 şubata karşıyız :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı
    kabadayi09 bunu yazdı
    Ka1nsha bunu yazdı

kati konuşmadım eğer bu kız arkadaşımla devam ederse böyle olur 14 şubata karşıyız :)

sevindim senin adına en azından 14 şubata karşı olan nadide kızlardan biriyle bi birlikteliğin var :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

hacı gülmek yerine kafaya yemekte var o hediye olarak verdiğimiz alet edevatı :D 

O yüzden yumuşak sert olmayan plastik ürün seçmek yararınıza olacaktır Pardon eklemeyi unutmuşum :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

"Sen istiyor sevgi, verecek tek taş"

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

ilk defa 14 şubat olayını yasayacağım sevgilimle para yok pul yok fikir yok üşeniyorumda napcam bilmiyorum :S

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 3449 Toplam Mesaj: 36