14 Şubat Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Deşmeyin yaramı a dostlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

ilk defa 14 şubat olayını yasayacağım sevgilimle para yok pul yok fikir yok üşeniyorumda napcam bilmiyorum :S

diger gunlerden farki olmadigini anlaticaksin 14 subatin.

kim gtunden uydurduysa gitsin o alsin hediyeyi :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

sevgilim yok ama indirimlerden yararlanalım arkadaşlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

dedim benim kıza hiç param yok die bende de dedi :D bişi almayacaz:D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

sevgilim yok ama indirimlerden yararlanalım arkadaşlar :)

öyle oldu zaten ortopedik yastık alacaktım kalpli malpi ama olsun yarı fiyatına aldık.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

5 yıl geçti,  sevgililer gününde ne bişe aldırrım ne de alırım. nezaketen bi kutlu olsun derim ama çiçek de kafi gelebilir 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Hoca hiçbirşey vermesen anlarım da derginin arkasına yapıştırılan promosyon cif'i vemek nasıl bir kafadır? asdgjklasd

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Yalnizlarin-Sevgililer-Gunu-173715/

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sevgilisi olan bir sevgili bulursan sıkıntı çıkmaz moruk

sevgilisi ona hediye alır gezer tozarlar ama eve sen atarsın sistem bu kafa çalıştır az.

bkz:vermeden almak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

ilk defa 14 şubat olayını yasayacağım sevgilimle para yok pul yok fikir yok üşeniyorumda napcam bilmiyorum :S

yanlış yapma yeter :)

Sakın olaki hediye olayına girme hocam.. benden tavsiye:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 3486 Toplam Mesaj: 36