folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 1.5 Km‘Lik Wireless Antenim

1.5 Km‘Lik Wireless Antenim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar wireless yagi antenlerle ilk burda tanışmıştım içimde biraz tedirginlik olsada ilk denemelerimi tencere kapağıyla gerçekleştirdim. araştırmalarım dahilinde kendi antenimide yaptım şuan yukarıdaki resim antenin ilkel hali ergin şeklinide koyacağım yakında :D şuanda yaklaşık 1.5 km (1376 metre) den belediyeye bağlanıyorum.İnanmayanlar olursa googleden de görüntü hesaplar atarım.Antenin yapımını Burdan bulabilirsiniz.Kullandıgım adaptore gelince Airties-Air 2410 bana göre çok kaliteli bir alet bu işe başlıyacak arkadaşlara tavsiyemdir.

Anten hakkında sormak istediğiniz yada yapımında takıldıgınız bir yer varsa hertürlü yardımcı olurum.Küreselleşen dünyada Telekom'a para kaptırmak istemeyenlere kolkanat germek boynumuzun borcu :D

BUARADA ANTENİN DİĞER FOTOGRAFLARINIDA EN YAKIN ZAMANDA PAYLAŞACAGIM

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SS_Thunder
    SS_Thunder's avatar
    Erkek

sen bağlanıyosunda belediye o kadar mesafeden sana veriyi nasıl yolluyo onu anlamadım.. çift taraflı işlemiyomu bu veri işi...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

hadi canım :|

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

SS_Thunder bunu yazdı:
    -----------------------------

sen bağlanıyosunda belediye o kadar mesafeden sana veriyi nasıl yolluyo onu anlamadım.. çift taraflı işlemiyomu bu veri işi...

-----------------------------

ben de bunu sorcaktım

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

eyvallah.  tbt ye faydalı bir mürid olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun dostum (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

fotoğrafı çekerken poz da vermişsin helal :)))

güzel yöntem eminim şu an denemeye başlayanlar vardır.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

maliyeti ne oldu hocam sana ?

toplam maliyet nedir ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Simdi bende Everest WL-0105 var çok düşük/düşük'de çekiyor hep. Şimdi senin dedigin gibi tencereli yaparsam daha iyimi cekecek? Baska bir adaptor almam gerekiyorsa uygun fiyatlida soyleyebilirsin :P

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

belediyeye de mi yaptın aynısından? :D

şaka bi yana belediye nasıl gönderiyor sana?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    braveheart
    braveheart's avatar
    Erkek

Yalnız o alet nasıl radyasyon yayar acaba :D Pirince giderken bulgurdan olmamak lazım.

İdeal zamanı beklemeyin, çünkü asla gelmeyecek.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Cuneyd kardeşim adaptoru 90 liraya aldım Diğer arkadaşlar sormuşlar paket olayı nasıl gerçekleşyor diye valla basbayağı gerçekleşiyor.Yaklaşık 4 aydır sınırsız olarak hiçbir sorunla karşılaşmadan bağlanıyorum nete:D şuan 280 lira kardayım öncekine göre ve daha ne 280 liralar kara girecem.Paket tablosuna en iyisimi siz bakın.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 15934 Toplam Mesaj: 67