folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 1.5 Km‘Lik Wireless Antenim

1.5 Km‘Lik Wireless Antenim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Root-Sistemci
    Root-Sistemci's avatar
    Erkek

Hocam Olayı Aşmışsınız helal bre pehlivan hemen deniyorum ben

-Diyarbakırlıyğğ Begenmdizz.. ulan 21 City Diyarbakır !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:
    -----------------------------

Realist bunu yazdı:

Bende bedava internet kullanıyorum.

Sen bu adaptore çok para harcamışsın ama hacı okadar etmez.

Onun yerine gidip,alfa 1 w alabilirdin.

Bunlar ilkel yöntemler ben şimdi cantenna ile çanak anteni birleştircem bakalm sonuçları yazarım.

hocam bizde bildiğin çanak anten var taaa Kral Tv nin 1. lig maçlarını yayınladığı dönemde almıştık boşta duruyor. şimdi o anteni kullanmak için ne yapmak gerekiyor yazın bağda kullanmam gerek. yaklasık 1-1ç5 km uzaklığa ulasmam lazım  ne gibi malzemeler alacaz adaptör neyin nesi baska malzemeye gerek varmı biri 0 dan anlatabilirmi wireless netten otlanmak için 1.15 km bu yöntemle ?  çünki anca 50 lira bütcem var :D

aRKADAŞIM ÖNCELİKLE CANTENNA ANTENİN YAPIM VİDEOLARINA BAKMAN GEREKİRDİ BENİM SİTEDE MEVCUT BİR TANE SONRA ONU ÇANAK ANTENE MONTE YAPICAN İŞLEM BUKADAR AMA ONUN YERİNE SANA ŞU ANTENİ ÖNERİRİM TABİ BÜTCENİ BİRAZ ZORLARSAN http://nasilyapilir0.blogspot.coM/2010/05/15-dbi-yagi-anten-nasil-yapilir.html

BU ALETDE BAYA BİR KALİTELİ TAVSİYE EDERİM BAŞKA SORULARINIZ VARSA PM DEN ULAŞABİLİRSİNİZ

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

konunun takibindeyim. peki okadar mesafeden internet hızında bir yavaslama oluyormu hoca ?

Haliyle evden bağlandıgın gibi bağlanamazsin hız bilgileri sayfada var resim olarak ekledim.Ama bu sadece benim için geçerli mesafe benim bayabir uzak normal arkadaşlar için işe yarabilir yani 200 300 metre de fazla birşey oynayacagnı zannettmiyorum

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

peki hazır yapılmışları varmı bunların.. mesela 70-80 liraya anten alıp onu çanağa monte etsek olurmu :) bu anten yapımı çok karısık gibi geldi hazırını alıp çanağa monte edek işte :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Güzel...

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

fena kazık yersin diyorum maliyeti fazla tutmaz ben yakında bir döküman hazırlıcam bunla ilgili ama ben illa alıcam diyosan gittigidiyorda satıyolardı bir ara

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

buraqgo bunu yazdı:

fena kazık yersin diyorum maliyeti fazla tutmaz ben yakında bir döküman hazırlıcam bunla ilgili ama ben illa alıcam diyosan gittigidiyorda satıyolardı bir ara

elektrik elektronikten hiç anlamayan biri olarak eger hazırladıgın dokumanları okuyup bi anten yapabilirsem nie para bayılayım kardes :) ama karısık geldi işte neyse dokumanı bekleyek ozaman... 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

peki hazır yapılmışları varmı bunların.. mesela 70-80 liraya anten alıp onu çanağa monte etsek olurmu :) bu anten yapımı çok karısık gibi geldi hazırını alıp çanağa monte edek işte :)

hocam internetden cantenna'nın yapılışına bak :http://forum.donanimhaber.com/m_12976524/tm.htm

bu sadece cantenna olcak daha sonra çanağı ters çevirip odağına bu cantennayı koycaksın yani çanak yansıtıcı işlevi görecek.

bu sayede iyi verim elde edersin.

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

hocam şimdi bir detay daha öğrenmek istiyorum yüksek bir yerde mi otuyorsun ? o antenin gördüğü açıda engeller var  mı ? mesela binalar yapıtlar gibi  çok fazla etkiler mi ? :|

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Binalar tabikide etkiler yeri geliyor mikrodalgalar bile etkili oluyor fazla yüksekte oturmuyorum aslında 8.kat :D

arbeit macht frei
Toplam Hit: 15948 Toplam Mesaj: 67