folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 15 Mayıs 2011 Sansüre Karsı Yürüyüs

15 Mayıs 2011 Sansüre Karsı Yürüyüs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

az önce atv de izledim internet çarkalandı diyor bence yapamayacaklar arkadaşar benim içim rahat gibi

TAM GAZ İLERİ

yaşadıgım bölgede faaliyet olsa katılacagım kesinlikle

http://www.youtube.com/watch?v=EfTi8ZvYsco&feature=related

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

%100 taksimdeyim. Bende Varim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

15 Mayıs da Taksimdeyiz :)

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

yahu gözünü sevem biride Ankara için ayarlasın :)

koskoca başkent.

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    istanbulda olsaydım kesin katılırdım 
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ben de olabilirim, forumcak gidelim topluca işte.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Sonuna kadar destekliyorum fakat böylesine göz önündeki bir protestoda bizim alan adımız ters etki yapabilir gibi düşünüyorum. Bir de masumca fuar gezerken bile bin tane problem yaşıyoruz yok akp standına saldıranlar, yok Turkcell maskotunu faturam fazla geliyor diye dövenler,  rock konserinde halay cekip dağıtmaya çalışan güvenliğin üstüne yürüyenler...

Bu tip bir yürüyüşte eğer site olarak toplanacaksak bu tip şeylerden kesinlikle uzak durmalı haklı olduğumuz davada bizi haksız duruma düşürecek şeylerden kaçınmalıyız diye düşünüyorum. Ayrıca alan adımızın ilk izlenimi biraz değişik olduğu için tahribat.com adına sansüre karşı yürümemiz "Lan sansür lazımmış harbiden" dedirtecek bir hareket olarak etki bırakabilir.

Bu sebeple sadece tahribat.com diye bağırmak için değil gerçekten Türkiyenin önemli bir sorununa dikkat çekmek amacı ile hepimizin topluluk halinde değil bireysel ve kücük gruplar halinde yürüyüse katılmamız daha doğru bir hareket olacaktır kanaatindeyim. onun dışında bannerları falan koyarız tabiki senelerdir bu amaçta en büyük hukuk savaşını biz verdik. Ekşi gibi hakaret davaları değil,  Amonyum peroksitle bomba yapımını teşvik etmek, Türk telekoma kafam girsin hareketini fitillemek, Film müzik telif haklarından tutun da aklınıza gelecek her konuda hem internette hem hukuk platformunda saçma sapan savaşlar verdik.

Bu sebeplerle davanın en büyük destekçisiyiz fakat stratejinin doğru belirlenmesi gerekiyor. Türk internetinin artık örümcek kafalı sansürcü zihniyetin elinden alınma zamanı gelmiştir.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Sonuna kadar destekliyorum fakat böylesine göz önündeki bir protestoda bizim alan adımız ters etki yapabilir gibi düşünüyorum. Bir de masumca fuar gezerken bile bin tane problem yaşıyoruz yok akp standına saldıranlar, yok Turkcell maskotunu faturam fazla geliyor diye dövenler,  rock konserinde halay cekip dağıtmaya çalışan güvenliğin üstüne yürüyenler...

Bu tip bir yürüyüşte eğer site olarak toplanacaksak bu tip şeylerden kesinlikle uzak durmalı haklı olduğumuz davada bizi haksız duruma düşürecek şeylerden kaçınmalıyız diye düşünüyorum. Ayrıca alan adımızın ilk izlenimi biraz değişik olduğu için tahribat.com adına sansüre karşı yürümemiz "Lan sansür lazımmış harbiden" dedirtecek bir hareket olarak etki bırakabilir.

Bu sebeple sadece tahribat.com diye bağırmak için değil gerçekten Türkiyenin önemli bir sorununa dikkat çekmek amacı ile hepimizin topluluk halinde değil bireysel ve kücük gruplar halinde yürüyüse katılmamız daha doğru bir hareket olacaktır kanaatindeyim. onun dışında bannerları falan koyarız tabiki senelerdir bu amaçta en büyük hukuk savaşını biz verdik. Ekşi gibi hakaret davaları değil,  Amonyum peroksitle bomba yapımını teşvik etmek, Türk telekoma kafam girsin hareketini fitillemek, Film müzik telif haklarından tutun da aklınıza gelecek her konuda hem internette hem realde çarpıştık.

Bu sebeplerle davanın en büyük destekçisiyiz fakat stratejinin doğru belirlenmesi ve Türk internetinin artık örümcek kafalı sansürcü zihniyetin elinden alınması gerekiyor.

:D gülerek ve hak vererek okudum yazını.

Tam aklımdan gecenleri yazmıssın, kesinlikle bu tip bir etkinlikte adımızı lekeleyecek en ufak davranısta bulunmamamız lazım ki ben müridlerin buna dikkat edecegine eminim. Ayrıca sen ve Rene de bu ekibin basında olursa böyle bir olasılık minimuma inecektir. Hepimiz aklı basında insanlarız (diye düsünüyorum.)

Oraya nara atmaya degil, hakkımızı savunmaya gidecegiz. Fakât ben yine de toplu gidilmesinden yanayım, sonucta cin ordusu degiliz ki o kadar sözlük üyesinin yanında bir sorun teskil etsin, son sözü yine siz söyleyin.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

böyle bir etkinliğe katılmak isterdim ama final haftama denk geliyor, yinede gelmeye çalışıcam...

yanlız internette takıldığım sitelerde ayın 22'si gibi gözüküyor hala bir karışıklık olucak gibi.

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ercab bunu yazdı:

böyle bir etkinliğe katılmak isterdim ama final haftama denk geliyor, yinede gelmeye çalışıcam...

yanlız internette takıldığım sitelerde ayın 22'si gibi gözüküyor hala bir karışıklık olucak gibi.

hocam o ayın 22'sini yazan da benim arkadas, yanlıslık oldu ve cogu kisi 22'si sanıyor.

sizlerden ricam ilk mesajda yazmayı unuttum, twitter & facebook hesabı olanlar 22'si degil de 15'i oldugunu belirtsin lütfen.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 9339 Toplam Mesaj: 68