folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 17 Agustosla İlgili Bir İddaa

17 Agustosla İlgili Bir İddaa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Tesla düşüncelerinin ve fikirlerinin çok az bir kısmını not almıştır zaten notlarına da ölümünden sonra ek konulmuştur o yüzden adamın tam olarak neler yaptığını veya neler yapmak istediğini tam olarak bilemeyiz.

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

Aydoğan VATANDAŞ-HAARP bu kitabı okuyun.. gerçek mi değil mi siz karar verin...

konudaki ve bi çok yerdeki komplo teorisi denilen (ama...)

kısa makaleler bu kitapdan alıntıdır..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı

az buçuk jeoloji ve jeeizik dallarında ihisas sahibi olan hekes bilirki elle deprem yapılamaz.

cahilce

teslanın aletiyle yalnızca iklimlerle oynama yapılabili ki bu kanılandıda.

Hocam o kadar kesin konuşmussun ki bu bana cahilce geldi açıkçası. Tesla "-bu yapılamaz! cahilce bir fikir" diyen herkese örnek işler yapmış biri. Halan kullandığımız elektirikten, bilgisayardan ottan boktan herşeyin temeli teslanın yaptığı buluşlar ve teoriler üzerine kurulu çalışıyor.

Tesla ölmeden önce son zamanlarında bu deprem makinesi hakkında araştırmaları olduğu biliniyor.

ömrünüz biliniyordu yapılıyordu ediliyordu emiliyordu sikiliyordu larla geçiyo lan. şu salak komplo teorisyenlerinin yazdığı salak yazı ve videoları atın kafanızdan. burda haklı gören tüm müritler zamanında açılan istanbul boğazında toryum madeni konusunu ciddiye alıp vatan millet sakarya meselesi haline getiren müritler

allah heliğinizi versin la :D

dünün toryumcuları bugünün haarpcıları

O salak komplo teorilerine dayanarak söylemedim bunu. Zaten deprem makinesi yaptı gibi kesin bir düşüncemde yok. Zira o komplo teorilerine bende inanmıyorum. Toryum olayı nedir onuda bilmiyorum. Temel olarak bahsettiğim şey bu adam hakkında hiçbir zaman kesin konuşamayacağımdır. Zaten bahsettiğim şey ise oydu. Benim temel aldığım dayanak nicolas tesla hakkındaki belgeseller. Şu açık ki adamın bilim görüşü 1-2 asır ileriyi gören bir görüştü. Bu yüzden kesin konuşmayı sevmiyorum. Kimseninde konuşması mantıklı değil.

DrKill tarafından 16/Oca/13 21:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

amısına koyim, tesla yı boşver. o olayı ispat bile edemessin.

buna ne diyecen;

10 Nisan 2010 da Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynski ve beraberindeki heyeti taşıyan Tu-154 tipi uçak aşırı sisli havada iniş yapmaya çalışırken düşmüş ve kurtulan olmamıştır. Polonya Başbakanı Donald Tusk, Devlet Başkanı Lech Kaczynski'yi taşıyan uçağın Rusya'da düşmesinin, "Polonya'nın savaş sonrası tarihinin en trajik olayı olduğunu" söylemiştir.

Düşen uçaktaki Polonya heyetinde

1. Kaczynkski ile eşi Maria'nın yanı sıra
    2. Genelkurmay Başkanı Franciszek Gagor,
    3. Merkez Bankası Başkanı Slawir Skrzypek,
    4. Dışişleri Bakan Yardımcısı Andrej Kremer,
    5. Polonya'nın sürgündeki son Devlet Başkanı Ryszard Kaczorowski,
    6. Ulusal Güvenlik Bölümü Başkanı Aleksander Szczyglo,
    7. Devlet Başkan Yardımcıları Pawel Wypch ile Mariusz Handzlik,
    8. Parlamento Başkan Yardımcısı Jerzego Szmajdzinski gibi üst düzey devlet görevlileri yer alıyordu.

bu ne la böyle, kim olum bu adamlar polonyalı ağır topları bir anda öldürüyor, türkiyede terör örgütünü besliyor, arab ülkelerinde halk ayaklanması gibi kandırmacalar kuruyor, daha kimbilir ne bok yiyorlar.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

sene olmuş 2013..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

maden mühendisliği okuyorum. 

jeoloji derslerinden içim dışıma çıktı..

deprem elle yapılamaz diyen arkadaşa selam ederim fakat bence yanılıyor. Teknolojinin yapamayacağı şey yok. Mümkün olabilir..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

abd = yüzyılın, evrenin en büyük terörist ülkesi

(okuma tarihini bile hatırlamadığım) bir kitapta, abd, komplo teorileri ile ilgili pentagon bünyesinde bir birim barındırıyor. bu birime de yale, pennsylvania, harward gibi üniversitelerin ilk sıralarında yer alan öğrencileri, mezuniyetlerini takiben alıyor ve orada isdihtam ettiriyor. bu birimde çalışanlar, dünya üzerinde amerikanın müdahale etmek istediği tüm yerlerle ilgili müdahale senaryoları yazıyorlar ve bu senaryolar direk beyaz saraydaki başkan danışmanları tarafından inceleniyor.

felaketleri/senaryolarını bu kadar ciddiye alan bir ülkeden bahsediliyor şu an.

depremle ilgili bir gerçeklik olabilir mi?

Bilemem...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Red Alertdeki deprem makinası geldi şimdi aklıma amk :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Formule gerek yok oyle E = delta fi B / delta t formulune flan gerek yok telefondan yazdgm icin formulu boyle yazdim.

Bakin smdi o jeolojici olan arkadaslar iyi bilirler ki fay hatlarinin icerisi gazla doludur. gaz molekullerine enerji vererek (bunu isitarak bile basarirsiniz) tanecikleri hareketlendirirsiniz. ne kadar cok enerci verirseniz fay hattinin duvarlarina o kadar hizli carparlar. kirec ve suyu karstrarak siseyi patlattignizi hatirlayin. iste bu molekullere eneri verirseniz fay hattini uyandirir ve kirilmasini saglarsiniz. bunun icin bilimsel bilgiye gerek yok azcik mantiginizi calistirin

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bilgisi olmayıp fikri olan muritler var.

"bea"
Toplam Hit: 5430 Toplam Mesaj: 41