folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 17 Günlük Kapamada Neler Yapılabilir?(Kafa Dağıtmak İçin)

17 Günlük Kapamada Neler Yapılabilir?(Kafa Dağıtmak İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hanımla bi yerlere gidelim diyoruz ama süre çok fazla.

Aylardır 4 duvar arasındayız. 17 Gün tam kapanma sıyırmaya yaklaştırır adamı. Otel filan düşündüm ama çok pahalıya kaçar hem sıkılırız da.

Butik otel vs olabilir bilmiyorum. Geçen memleketten dönerken Bolu da "Kaya Green Park" diye bi otelde kaldık otelin arazisinde doğal gölü var 1200 metre otele ait orman içinde yürüyüş alanı filan vardı çok güzeldi mesela tavsiye ederim. Ama 17 gün kalınamaz yani.

Bi yerler kaçma düşüncesi / farklı bi planı olan varsa tavsiye paylaşabiliriz.

Yüksek ihtimal memlekete de dönebiliriz, en yüksek ihtimal eğer corona olmazsak evde oturup markete gidip geleceğiz :)

zeybekustasi tarafından 27/Nis/21 22:50 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Ben eve model tank ve asker yığdım, 17 gün boyunca aklımda ki bir savaş sahnesini yapacağım. Birleştirme, boyama, mekanı yapma zaten min 100 saat alır.

Blog yazmaya devam edeceğim,

Birde bol bol oyun düşünüyorum.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Ben eve model tank ve asker yığdım, 17 gün boyunca aklımda ki bir savaş sahnesini yapacağım. Birleştirme, boyama, mekanı yapma zaten min 100 saat alır.

Nerden aldın link verir misin hocam merak ettim.

Kapanma da olsa, işe gidip çalışmaya devam edeceğim. Bizde dur durak yok maalesef. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Ben eve model tank ve asker yığdım, 17 gün boyunca aklımda ki bir savaş sahnesini yapacağım. Birleştirme, boyama, mekanı yapma zaten min. 100 saat alır.

@SandMan sen beni öldürecen ya ^^D`

Savaş Alanı'nın tamamı kurgusal mı yoksa belli bir bölgeye ait mi?

bitirince bir foto atabilir misin?

~@~

jayson merrill'in origami''leri

RitmFarbRacourci tarafından 27/Nis/21 23:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    sandman bunu yazdı

Nerden aldın link verir misin hocam merak ettim.

Kapanma da olsa, işe gidip çalışmaya devam edeceğim. Bizde dur durak yok maalesef. 

Tabii,

Normalde WW2 için Warlords veya Perry kullanıyorum hem 28mm modeller yapması kolay detayları iyi hem de arkadaşlarla masa üstü savaş oyunu oynadığımız için sonrasında orada da kullanıyorum.
    https://store.warlordgames.com/

ama standart hobi için(savaş oynunda kullanmayacaksam) her şeyi hobbytime.com.tr'den alıyorum. Hem boya, pigment, alet edavat'ların hepsi var hem de çoğu aracı bulabiliyorum.

Sadece tamiya marka modeller için https://www.mmyhobby.com/ kullanıyorum. Normalde modeli gidip yerinde görüp dükkandan almayı tercih etsem de malum durumlar.

@Ritm Stalingrad meşhur fabrika çatışmasını yapacağım, dün ilk deneme sovyetleri bitirdim.

https://ibb.co/2gpDzhG

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Oruç + full marvel serisi rene önermişti 3 5 yıl önce sırayla dün başladım 

2 dambıl var onları buldum  inceden 3 5 set halinde hareket olsun diye  , biraz mekik , yarım şınav 

2 kitap var okumalık 

Btc alt Coinler için biraz vakit ayıracam  

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

düşününce tonla dizi film geliyor akla sürekli vakitsizlikten izlenemeyen, düşülecek oyunlar akıyor kafada, şu neymiş ya diye kurcalayacak yeni teknolojiler, 3-5 kitap duruyor Tolkien vs bile duruyor kenarda derkeeeen

özetle 17 gün eşek sıpasını oyalayacağım evde :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Jigsaw puzzle, 3d puzzle

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

yine calisacagim 😒

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

ortadoğulu bir birey olarak üremeyi düşünüyorum , bilindiği üzRe aylak bakkal taşşak tartar

Kurtlar tasma takmaz....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

yine calisacagim 😒

Krallığını buna borçlusun deme öyle

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 6843 Toplam Mesaj: 60
kapama planı