folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 18 Yasına Gelip Bir Balta Olamamak

18 Yasına Gelip Bir Balta Olamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

arkadaslar sıkca gördüğüm bir durum var.Millet 15-16 yasında cok kral işler ortaya cıkarıyor.Geçende bir tenis macı izliyorum kız 16 yasında dünyaca ünlü bir tenisciyle kapısıyor.Geçmişde bakıyorsun filozoflar sunlar bunlar 16 yasında ilk kitaplarını yazmıs oluyor mesela Bill Gates 19 yasında windowsu cıkarıyor 11 yasında kod yazmaya baslıyor.

Miley Cyrus diye bir kız var 92 doğumlu benimle yasıt ama ünlü şarkıcı olmus.Biz 18 yasına geldik elimizde hic büyük bir başarı yok.Artık calısmamızın böle bişeyler yapmamızın vakti geldi bence.Türk insanı tekrar başarılı tarihler yazmaya baslamalı.Şahsen ben böle insanları gördükce kıskanıyorum.Bizde artık gerçekden hatrı sayılır başarılara imza atmalıyız.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Mark Zuckerberg (18)  ----> Facebook :|

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

18 misin lan sen :F

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

herkes mühendis olursa çöpleri kim toplıycak hoca boşver kasma...

gerisi imza

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

aynı şeyleri bende düşünüyorum hocam.. ancak bu saydığın tüm insanlar bizden çok daha farklı koşullarda bunları başarıyor. en basitinden mark zuckerberg, bizim gibi YGS&LYS (namıdeğer ÖSS)'ye hazırlanmakla vaktini öldürmüyor..

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dünyada belli başlı sayılı insalar vardır herkesin onlar gibi olmasını bekleyemessin çünkü herkesin kapasitesi bir değildir o yüzden  karamsar olmayın o 18 yaşında birşey yapar sen 50 yaş önemli değil önemli olan güzel birşeylere ortaya koymak üretim yapmak

11 yaşında kod yazma mevzusu bana hiç inandırıcı gelmiyor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam birazda insanın çevresiyle ilgili iyi bir iş için ya kimse sana karışmıycak çok çalışıp kendini geliştiricen yada sana karışanlar çok doğru şekillerde karışacak salak olmadığın sürece buolanların seninle bir ilgisiyok bağları olmayacak kadar şanslı olan pek az insan vardır

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Dünyada belli başlı sayılı insalar vardır herkesin onlar gibi olmasını bekleyemessin çünkü herkesin kapasitesi bir değildir o yüzden  karamsar olmayın o 18 yaşında birşey yapar sen 50 yaş önemli değil önemli olan güzel birşeylere ortaya koymak üretim yapmak

11 yaşında kod yazma mevzusu bana hiç inandırıcı gelmiyor

-----------------------------

kendi dilinde yazıyor gayet normal.

biz ingilizce öğrenip ondan sonra yazıyoruz herifler fırladıkları gibi başlıyorlar yazmaya.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

ah be ağa ah ... başka ne diyim .

O da yok.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Bir balta olmaya değil , bir baltaya sap olmaya çalışmalıyız bence. Başlık sakat ;)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

dostum öss ye çalş ii bşiler yap flan kendini tatmin et :D

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
Toplam Hit: 5722 Toplam Mesaj: 50