folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder 19 Mayıs'ta Samsun'a Uçuyoruz

19 Mayıs'ta Samsun'a Uçuyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

THY düzenliyor

Çok güzel bir çalışma olmuş.

Katılın derim..

Edit:Bazı müridler gerçek bir uçuş var zannetmiş , temsili bir uçuş bu sadece

https://www.tarihiyolculuk.com/bilet/Sd0YSZnkKtnpsOIAzvmDng2

OverLord tarafından 17/May/20 18:04 tarihinde düzenlenmiştir

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Defalarca denedim hata oluştu diyor :/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

uçak izmir'den kalksa gelirdim tbt olarak takılırdık güzel olurdu :( hiç birinizle yüzyüze tanışma fırsatı bulamadım daha :S

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben anlamadım  bu ne  ? 

temsili ismimizimi yazıyoralr uçacak olan uçak listesine    :)

#TARİHİYOLCULUK
    19 mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere,
    Samsun’a uçuyoruz.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz.
    Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Defalarca denedim hata oluştu diyor :/

+1

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

uçak izmir'den kalksa gelirdim tbt olarak takılırdık güzel olurdu :( hiç birinizle yüzyüze tanışma fırsatı bulamadım daha :S

Şaka ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Şaka ? 

gelme fikrim mi şaka yoksa hiç birinizle henüz yüzyüze tanışmış olmamamı ?

telefonla görüştüğüm var ama 10 seneden fazla siteye üyeyim halen daha hiç birinizle yüzyüze tanışmadım eskiden küçüktüm buluşmalara gelemiyordum bir dönem de siteye uğramadım kaçırdım. şimdi de hastalık olayı var amk :D

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

yüzyüze tanışmak için güzel bi zaman değil zaten :) Bu kadar beklemişsin biraz daha bekle bence :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Şaka ? 

telefonla görüştüğüm var ama 10 seneden fazla siteye üyeyim halen daha hiç birinizle yüzyüze tanışmadım eskiden küçüktüm buluşmalara gelemiyordum bir dönem de siteye uğramadım kaçırdım. şimdi de hastalık olayı var amk :D

Gerçekten uçan bir uçak yok yahu. Sembolik reklam amaçlı bi bilet basıyor site. "uçak izmir'den kalksa gelirdim tbt olarak takılırdık güzel olurdu" bu kısım için dedim şaka mı diye.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Şaka ? 

Gerçekten uçan bir uçak yok yahu. Sembolik reklam amaçlı bi bilet basıyor site. "uçak izmir'den kalksa gelirdim tbt olarak takılırdık güzel olurdu" bu kısım için dedim şaka mı diye.

ben de sonradan ayıktım çünkü 19 mayısta sokağa çıkma yasağı olduğu geldi aklıma :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Gerçekten uçan bir uçak yok yahu. Sembolik reklam amaçlı bi bilet basıyor site.

Basamiyor mq onu bile :P

Ulan PDF yaratacak ya da ne yapacaksa... 

Hata olustu deyip duruyor :D

anca gidersin...
Toplam Hit: 2401 Toplam Mesaj: 22
19 mayıs samsun