1Dk İle Tiyatroya Alinmadim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler biletixden 100 tl ye tiyatro bileti aldim ama adres cok karmasik oldugu icin son anda yetistim ve 1dk gecikme ile tiyatroya alinmadi acikcasi kapida duran adama uyuz oldum hic yardimci olmadi resmen para yandi acikcasi, sikayetvar a yazdim sikayetimi baska ne yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

hocam nerdesin hangi oyun bu? hani bu fiyattan bilet kitleyen tiyatrolara kılım ya en temizi dt den ne varsa onu izleyeceksin.. valla hocam iyi kötü tiyatroyla uğraştım biz almaya çalışıyoduk gelenleri öyle bir kaç dakika olunca..  kızma ama bence doğrusu almamak senin için demiyorum.. çözümüü dersen oyunları 5 dakika geç başlatmak en mantıklısı..

Zugzwang
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

başlığı görünce yazayım dedim. biletixte sorun olmaz ama yine de belki bilmeyenler vardır.

https://eksisozluk.com/engelliler-yararina-tiyatro-dolandiriciligi--4331043

http://www.antalyakorfez.com/guncel/15307/2/engellisomurusuylelukshayat

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

tiyatrolar öyle yapar. benim de kapıda kalmışlığım var bi'kaç dk yüzünden. prensip meselesi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Dostum kusura bakma da geç kalmışsan almayacak tabiki de.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Tiyatro sinema gibi değil, oyuncuların ve izleyicilerin dikkati dağılabilir. Lakin 1 dk da biraz vicdansızlık gibi ...

Not late for nothing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

normal hocam adamlar sahneye cıkıyor ıcerdekı ınsanlar ıcın canlı sergılenıyor bu olay. 

cat kapı acılıyor oyuncunun dıkkatı dagılıyor. hoparlorden ses vermedıklerı ıcın de cok sessız bır ortam 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Çok normal değil mi hocam; sinemaya gittiğinde zaten başlangıç saatinden sonra bir 15 dk reklam olduğu için sıkıntı çıkmıyor fakat, tiyatroda dinlediğin ve izlediğin şey tamamen canlı ve senin başlayan bir oyunun arasında haldır huldur içeri girip yerine yerleşmen bir çok insanı rahatsız edebilir. 

Nasıl bir puroyu her zaman içicisinin yakması şart ise, tiyatroda da çoğu şey prensiplere dayalı ve zaten bu nedenle hala saf ve güzel.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Aradığım disiplin budur. Özellikle bizim milletteki bu tip konulardaki iş tolere edip kılıfa uydurma genişliğine çok sinir oluyorum. 

Hocam 100 liralık tecrübe olmuş. Çok takılma, geri dönüşü pek olmaz. Nasıl ki uçak biletinde vs. şikayet edemiyorsanız bunda da vaziyet budur. Her işin bir raconu var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ama parayi iade etmeleri lazim bence

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bende olsam cok üzülürdum birde son zamanlarda her yere gec kaldigimi düşünürsem :(

Ancak her yerde bu tip uygulamalar olmali.

Çunku bir cok tanidigimdan biliyorum. Simdi bir dk sonra 2 sonra 3  4 5 dk diye gider bu..

Birde sessizce parmak ucunda hemen gidip otursan,   oooo iste o benim arkadaslarim içinde hic tanimadiklarimda gördüklerim icinde   imkansiz

- mehmet gel burda yer var

- mantonu bana ver

- oraya ben oturayim sen suraya otur

- mısır kimde

- sen al ben sunu alayim

- zeynep sen de mısır varmi al buradan

- cantami suraya koyayim mi

- ben burdan goremiyorum yer degiselimmi

- ne yapiyorsunuz cocuklar bir oturun be

- önde bos yer varmis gelin oraya gidelim

- gitmeyelim 

-gidelim

-Benim yanima kiz denk gelmis

- benim yanima erkek denk gelmis

.....

Hurra nişanlılar yer degisir

Onlar yer degisir düzen bozulur tekrar yer degisir

Lanet olasi bir film izlenecek Allah belamizi vermesin

Star warsa gidecegim simdiden düşünüyorum kimle gitsem. Sitkom gibi bir hayatim var

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 3717 Toplam Mesaj: 31
tiyatro