2000 Bar Basınçlı Kap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek
    En az 2000 bar basınçlı hava ile doldurabileceğim basıçlı kap nereden bulabilirim bilen varmı? Bana lazım olan aslında 14000 bar basıçlı kap ama 2000 başlangıç olarak fena değil.

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Hoca merakımı affeyle ama ne edicen o kapla?

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

8-10 barlık kuru hava kompresörleri 1 buçuk milyardan başlarken 2000 bar kaç paradır |:

bide öyle heryerde bulabileceğin bişeye benzemiyor. bulsan bile bir sürü prosedir falan filan

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    :D dostum kusura bakma ama 2000 bar basabilecek bir sisteme sahipsen basacak kabı nasıl bulamadın anlamadım. hayır nükleer santral veya dogal gaz hattı çekiyonda testmi yapacan desem hiç alakası yok..

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Ostim / Ankara.. 

Oradada yoksa yoktur başka bi yerde :) 

"Less is More"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Patlatacağım. Oha demeyin hemen. Alev üretmeyen, etrafında hava olmasını istemeyen, yasal olan bir patlama zincirine ihtiyacım var. Suyun altında birden açacam vanasını.

Ekipman problem değil. Eğer bahsettiğiniz kompresör felansa benim için no problem. Gece talep gücü 30-40 KVA olan bir işletme var, trafosu ise 1600KVA. Pano bu güçü hatta fazlasını bile verebiliyor. 3x5000A TMŞ var sistemde, istediğin zaman aç kapa. Biraz kas istiyor, oda bende var :D 

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    cxa1191s bunu yazdı:
    -----------------------------

Patlatacağım. Oha demeyin hemen. Alev üretmeyen, etrafında hava olmasını istemeyen, yasal olan bir patlama zincirine ihtiyacım var. Suyun altında birden açacam vanasını.

Ekipman problem değil. Eğer bahsettiğiniz kompresör felansa benim için no problem. Gece talep gücü 30-40 KVA olan bir işletme var, trafosu ise 1600KVA. Pano bu güçü hatta fazlasını bile verebiliyor. 3x5000A TMŞ var sistemde, istediğin zaman aç kapa. Biraz kas istiyor, oda bende var :D 

wooow üstad ne yapıcağını tam anlamadım ama sen tehlikeli adammışsın bea korktum senden :D

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek

Arkadaşım bu fantastik fikirlerin malesef ancak rüyanda gerçekleşeblir, 2000 barı nasıl basacaksın yaw, hadi 200 bar desen tamam da 2000 bar bu boru değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    İKİ VE ÜÇ KADEMELİ KAFA VE ŞASELER VAR 50 BARLIK ONLAR BİLE 3.500,00 YTL OLDUĞUNA GÖRE ORANLARSAK SENİNKİSİ: 140,000YTL BİDE BUNUN DEPOSU Kİ O BASINÇDA Bİ DEPO YAPMAK İMKANSIZ BENCE 300,000YTL CİVARINDA BİŞEY TUTAR

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    cxa1191s bunu yazdı:

hoja zonguldakda bıyerı patlatacaksan msj at hemn damlarım :D 

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    normal 2000 barlık basınc uretebılmesi ıcın elınde cok guclu bır kompresorunun olması lazım standart bır kompresorle 2000 bar basman ımkansız 2000 barlık komresorudu kımse tutup sana kolayına vermez.... normal kompresorlerlede 2000 bar basınc ımkansız hadı dıyelımkı kompresoru buldun tankının et kalınlıgı hakkında en ufak bır fıkrın varmı? hadı var dıyelım o tankı tek parca olarak ımal etmen oldukca zor tek parca olarak kalıp kullanamayacagına gore tek yolun cok buyuk ebatlı ozel metal ıslemek ıcın bır cns kullanman lazımkı bu tutkıyede bırkac yerde var. dıger 2 yol ıse ya kaynaklarla bırlestırıcenkı ben turkıyede 2000 barlık basıncın kuvvetıne (yuzey alanılaylada ılgılı) bılecek bır kaynak bılmıyorum (ozellıkle tanklar ıcın) 2. yol bırlesme noktalarını cıvatalar ıle sıkıstırmankı dusecek kuvvet hesaplamaya kalkarsak vıda adımın ve malzemen baya saglam olmalıkı ve ozel bır vıda olmalı dayansın....
Toplam Hit: 7248 Toplam Mesaj: 33