folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 200.000 - 300.000 Tl Paranız Olsa Hangi İşi Yaparsınız

200.000 - 300.000 Tl Paranız Olsa Hangi İşi Yaparsınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

müridCANLAR

ticaret ile aranız pek yok diyelim ancak piyangodan 200 300 bin tl tuttursanız ve bu paranız ile tutacağına emin olupda ne iş kurarsınız.

benim nacizane fikrim otobüs firmasına otobüs temin edip çalıştırmak yapılabilir birşeymidir bilmiyorum ancak ilk aklıma gelen şey oldu.

sizden de cevaplar bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

200k dan sonrası için para parayı çeker durumu söz konusudur

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ne iş yaparım diye düşünüyorsan zaten ticarete girince batacaksın büyük ihtimalle belki franchaseing ile bir mekan acarsın ve o mekana kalifiye elemanı şirketin gönderdiği bir iş olabilir yada. Ortak olursun bir yere yatırım yaparsın 

onlar dışında ev alırsın bir şehrin merkezinden fiyat/performans değerlendirmesi yap örnegın yenı evlerın ucuz kiraların yuksek oldugu birşehirden ev al .  örnek verıyorum trabzon yeni evler 70 bin lira kiralar 500 tl diyelim.4 tane ev al kiraya ver 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

stüdyo daireler satın alıp günlük kiralık evler şirketi kurarım

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Hangi şehirde yatırım yapılıcak?

Edit: Otosbüs firmasından kastın uzun yol yapıcaksa o fiyatlara zor. Yeni araba çalıştırırlar 3-5 senelik falan en fazla, ama dersen ki 70-80 km mesafede o zaman iş değişirde fazla para bırakır mı bilemem.

MiqRoP tarafından 19/Ara/13 02:59 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ev alır kiraya verrim tehlikeye girmem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

ne iş yaparım diye düşünüyorsan zaten ticarete girince batacaksın büyük ihtimalle belki franchaseing ile bir mekan acarsın ve o mekana kalifiye elemanı şirketin gönderdiği bir iş olabilir yada. Ortak olursun bir yere yatırım yaparsın 

onlar dışında ev alırsın bir şehrin merkezinden fiyat/performans değerlendirmesi yap örnegın yenı evlerın ucuz kiraların yuksek oldugu birşehirden ev al .  örnek verıyorum trabzon yeni evler 70 bin lira kiralar 500 tl diyelim.4 tane ev al kiraya ver 

70'in önüne 2 koymayı unutmuşsun.. :)

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

iş yapmam yerim o parayı.

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı

müridCANLAR

ticaret ile aranız pek yok diyelim ancak piyangodan 200 300 bin tl tuttursanız ve bu paranız ile tutacağına emin olupda ne iş kurarsınız.

benim nacizane fikrim otobüs firmasına otobüs temin edip çalıştırmak yapılabilir birşeymidir bilmiyorum ancak ilk aklıma gelen şey oldu.

sizden de cevaplar bekliyorum

tefecilik

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hocam acelen yoksa tuzla tarafından ev al 1-2 tane,2-3 yıla çok rahat %30-40 kar edersin o zmana dek kirasını yersin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

tavsiye etmem bizim akraba 1m den fazla para yatırdı varan ın otobüslerine elinde patladı tavuk çiftliği aldı tavuk yetiştirme işine girdi bakalım

tavsiyem parayı 2ye katlamak istiyorsan projeden veya temelden bir inşaat firmasının projesinden güzel yerden 300bine daire al tamamlandığında en az 500-600 binden dayarsın ben öyle yaptım kazançlı çıktım...

Toplam Hit: 8453 Toplam Mesaj: 77