2000TL+ Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek

"sony xz"

der noktayı koyarım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    feykbey bunu yazdı

"sony xz"

der noktayı koyarım.

Güzel cihaz ama 2.250 lirayı hak etmiyor. Aynı para Galaxy S7 alınır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek

ben şu an sony Z3 kullanıyorum. çok memnunum. haketmiyor dediğiniz telefon 2016 yılının en çok satan telefonu ve özellikleri süper. 

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

benim gibi kasalarını seviyorsan, büyük ekran takıntın da yoksa ve performans diyor isen, kesinlikle 5se

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    feykbey bunu yazdı

ben şu an sony Z3 kullanıyorum. çok memnunum. haketmiyor dediğiniz telefon 2016 yılının en çok satan telefonu ve özellikleri süper. 

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/

Ekim ayı sonunda çıkan XZ nasıl 2 ayda tüm telefonlardan fazla satılabiliyor ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smarttanner
    smarttanner's avatar
    Erkek

Samsung C7 özellikleri ve fiyatını bir araştırsanız derim

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Android olacaksa 

Motorola Moto Z  ( 2.500 TL ) bu modele motorola ve lenovo çok büyük yatırım yaptı. Malzeme kalitesi oldukça iyi. Ve Z Mode aksesuarları da öyle ancak modüler yapının tutmayacağını düşünüyorum.

Xperia XZ olabilir. İyi kamera iyi arayüz yazılımı seri cihaz sony kalitesi ancak sony e güvenim pek kalmadı gibi benim markadan soğudum.

Paralel ithalat note5  s7 edge ve s7 bakabilirsin.  Samsung son seri cihazların VR ve GAR saatler ile birlikte tam takım olduğunu düşünüyorum gear fit 2 ucuz hemde tüm bildirimleri gösteriyor tasarımı şık.

Şimdi havada ios kokusu var diyorum sövüyorsunuz da parasını apple kadar hak eden dünyada başka bir marka yok ben napayım ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek

hocam iphone 6S al bence sıfırı 2300 tl civarı diye biliyorum tertemiz süper cihaz 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı

hocam iphone 6S al bence sıfırı 2300 tl civarı diye biliyorum tertemiz süper cihaz 

O kadar düştü mü be. 3400e almıştım iyi itelemişler. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadioglu
    kadioglu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    kadioglu bunu yazdı

hocam ben htc one m9 kullanıyorum tavsiye ederim ama henüz android 7 gelmedi gelir mi emin değilim iki yıldır elimde içine suyundan birasına kadar her şeyi döktüm tek sıkıntısı ses düzeyinde %50 lik bir düşüş bunun dışında ranzanın üst katından düştü bir çok  kez cebime koyacam derken düşürdüm biraz dışında hasar var ama şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı martta gönderecem garantiye o da mayısta garantisi bitiyor diye kamerasına gelirsek gündüz çekimleri çok iyi hatta şaşırırsın bile ama gece çekimleri o kadar iyi değil tabii rawı kullanmazsan bazen o bile kullanılmıyor bence oldukça basit dayanıklı ve eğleceli bir telefon mobil veri açıkken çok aşırı kullanımda 10 saate yakın gidiyor şarjı ama ara ara bakıyorum öyle diyorsan gününü rahat çıkarır dediğim gibi 2. yılım beni bir yılda çok rahat götürü ama seni 3 yıl götürmeye bilir 

Sıvı teması olduysa boşuna yollama garantiye. Etiketler kırmızı olmuştur garantin iptal.

hocam garantiye neden gönderdiğin önemli ben sistem sorunu olarak gönderecem atıyorum :? donma yapıyor bazen ve ya durduk yere kapanıyor gibi ana tema bu olacak bunun yanına sıralıcam işte sesi düştü gibi sinden yada ara mikrofonu arada ses vermiyor gibi (bu arada bunları salladım haberiniz olsun şu an telefonum sapasağlam çok şükür :D ) zaten ihtiyacı yok ama biliyorsunuz ki artık telefon bataryalarının ömrü maksimum 3 yıl ne kadar temiz kullanırsanız kullanın amacım değiştirte bilirsem batayı sıfırlatmak :D 

Toplam Hit: 3143 Toplam Mesaj: 21
android telefon önerisi 2000 tl patlamayan telefon