2013 YGS Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    morf1n bunu yazdı
    morf1n bunu yazdı

hepiniz teker teker sağ olun arkadaşlar

yarın gidip yatırıcam parayı, peki tercihlerimizi hangi tarihe kadar yapabiliyoruz

yokmu bir cevap bu soruma

Son başvuru tarihi yarın. Ücreti yarın yada bugün saat 17.00 a kadar bir devlet bankasına gidip YGS için ücret yatırmak istiyorum diyerek TC kimliğiniz vasıtasıyla yatırabilirsiniz. (Ücret 40 lira). Daha sonra daha önceki yıllarda kayıt yaptrmamış veya şifresini unutmuş kişiler bir ösym başvuru merkezine giderek 3 tl karşılığında sınava başvurularını tamamlayabilirler. ÖSYM sitesindeki şifreyi hatırlayan arkadaşlar parayı yatırdıktan sonra site üzerinden kayıt yapabilirler diye biliyorum. Kolay gelsin herkese. Yarın başvurular için son bunu unutmayın

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    morf1n bunu yazdı
    morf1n bunu yazdı

hepiniz teker teker sağ olun arkadaşlar

yarın gidip yatırıcam parayı, peki tercihlerimizi hangi tarihe kadar yapabiliyoruz

yokmu bir cevap bu soruma

Sınava girde ondan sonra çıkacak puana göre tercih yaparsın. :)

Öylemi yürüyormuş bu işler, sınavdan sonrayı beklicez yani :) Eheh peki, teşekkürler cevabın için hocam.

morf1n tarafından 14/Oca/13 16:35 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı
    kayıt yaptrmamış veya şifresini unutmuş kişiler bir ösym başvuru merkezine giderek 3 tl karşılığında sınava başvurularını tamamlayabilirler.

bankadan parayı yatırdım birde 3 tl verip tamamlamak gerek yani, bu işlem esnasında tercihler yok dimi, tercihler sınavdan sonra?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    morf1n bunu yazdı
    ndmylmz bunu yazdı
    kayıt yaptrmamış veya şifresini unutmuş kişiler bir ösym başvuru merkezine giderek 3 tl karşılığında sınava başvurularını tamamlayabilirler.

bankadan parayı yatırdım birde 3 tl verip tamamlamak gerek yani, bu işlem esnasında tercihler yok dimi, tercihler sınavdan sonra?

Tercihler yok hocam. Başvuru merkezine gidip (genelde bulunduğun bölgedeki liseler olur.) kaydını tamamlayacaksın. Burada sınava girmek istediğin iki tane merkez seçeceksin. 15 Ocaktan sonra seçtiğin merkeze göre sınava gireceğin yer belirlenecek. Tercikler sınavdan sonra hocam sen baya uzak kalmışın :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    morf1n bunu yazdı
    ndmylmz bunu yazdı

yok hocam tercihler sınavdan sonra,

bankaya parayı yatırdıysan   herhangi bi liseye gidip,kayıt olman lazım 3 tl isticekler liseden

ondan sonra tamamdır

24.mart'ı bekliceksin o kadar hocam

Toplam Hit: 2159 Toplam Mesaj: 26