folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder 2017 Steam Yaz İndirimleri - Ekstra %15 İndirim Fırsatı

2017 Steam Yaz İndirimleri - Ekstra %15 İndirim Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

saatini bekliyorum ben de, alacağım 2-3 oyun var da bu saatte sana nasıl havale yapacağız peki her bankada hesabın var mı :) 

Gerçi ben kredi kartıyla alacağım nakitim olmadığından da yine de sorayım dedim :)

enpara ve ziraat hesabı var hocam, bunlardan biri varsa sorun olmaz, bide indirimler bir hafta falan sürecek yani vaktimiz var daha :))

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

hiç kasma hocam böyle. Al bıçak filan csgo itemi git bynogame'de sat. Burda edeceğinden daha az zarar edersin. Yaptığım ticarette illaki zararlar olacak. birileri kıllık çıkartacak. Madem çok paran var büyük item al sat kurtul hemen.

Bana dragol lore düştü steam piyasası 3.5k civarındaydı sattım 2k'ya bynogame'de kafam rahat :D

işte olay orda sen %60ını nakite çeviriyorson. O %85 :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Şuan başlamış durumda site göçtü.

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ilk defa bi şeye vaktinde oturdum başına, fiyatlar düştüydü 3 liraya l4d2 alacaktım site uçtu :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

ilk defa bi şeye vaktinde oturdum başına, fiyatlar düştüydü 3 liraya l4d2 alacaktım site uçtu :)

Benim anlamadığım olay, indirimlerde sitenin böyle yoğun olduğunu biliyorlar neden önlem almıyorlar??

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Benim anlamadığım olay, indirimlerde sitenin böyle yoğun olduğunu biliyorlar neden önlem almıyorlar??

Dünya Türkleşiyor hocam :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Hocam önlem alıyorlar ama gene yetmiyor. Aynı anda 13m civarı pcnin sürekli senin serverlarına req gönderdiğini düşün. Hangi load balance bunu kaldıracak.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    pSkpt bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Hocam önlem alıyorlar ama gene yetmiyor. Aynı anda 13m civarı pcnin sürekli senin serverlarına req gönderdiğini düşün. Hangi load balance bunu kaldıracak.

Allah kolaylık versin ne diyelim. :D

İmza...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu sen misin hocam? 

https://eksisozluk.com/entry/69005596

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

evet hocam benim.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 11988 Toplam Mesaj: 86
steam indirim sale 2017 yaz