2019 Kitap Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^` Bu " Eğlenceli Dünya Tarihi" adlı kitabı okuyup bitirdiğinde, beğeniip beğenmediğini, ve buraya kitap hakkında bi yorum bırakabilirsen şahâne olur. 

Bana çok yavan gelmişti. Özellikle,Yahudilık, Musevilik İsrail hakkında olan kısımları. 

Bu "FBİ ajan'ından, İnsanların bedenini okuma rehberi" de çok yavan geldi, belki de farklı coğrafyaların insanları olduğumuzdan. 

RitmFarbRacourci tarafından 23/Ara/19 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@Baturay_Turkmen tamam hocam bakayim sagolasin

@RitmFarbRacourci, youtube'da haluk tatar'in tavsiyelerinden aldim bu kitabi hocam.. Icerigi hakkinda cok fikrim yok. Okuduktan sonra unutmazsam burda paylasirim :)

Beden Dili kitabinin sahibinin videosu vardi, oradan görmüstüm, biraz degisik gelse de yine de faydalanilabilir bir kitap oldugunu düsünüyorum.. 

@erngnctrk hocam cok tesekkürler tüm linkler icin baya emek harcamissin ve icerideki bir cok kitabi yeni gördüm.. Listeme eklerim bunlari.. Cok tesekkürler tekrar

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Benim goodreadsa eklediğim kitaplarımı genel olarak tavsiye ederim:

https://www.goodreads.com/review/list/62177378-kutlu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Eğlenceli, kasmayan güzel anlatımlı bir yazılım, algoritma, pragramlama olur farketmez kitabı var mı tavsiye edebileceğiniz.

3-4 tane kitap okudum, istediğim şeyleri alamadım. Ya geri zekalıyım ya da okuduğumu anlamıyorum, yada yanlış şeyleri okuyorum. Bunlardan üçüde olabilir herhangi biride

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@whopper, cok tesekkürler hocam kategori olarak ayrilmis olmasi da güzel. Cok cesitli kitaplar var, inceleyecegim

@TheLaz bu for dummies kitaplarini oldum olasi sevmem :) insan ne ile yasar kitabini okumustum digerlerine bakayim cok tesekkürler hocam.. Bu ilber hocanin kitabini bi ara almayi düsündüm ama cok da gerek duymadim sonra :) 

@siyahbereli hocam head first'in kitaplari güzel eglenceli oluyor.. Türkcesi var mi diye baktim bi tane buldum ama fiyat acayip ucuk

https://www.amazon.com.tr/dp/6055535270/

bu head first'in ingilizce kitaplarini pdf olarak falan bulabilirsin.. Bircok alanda kitaplari oluyor. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SiyahBereli  bunu yazdı

Eğlenceli, kasmayan güzel anlatımlı bir yazılım, algoritma, pragramlama olur farketmez kitabı var mı tavsiye edebileceğiniz.

3-4 tane kitap okudum, istediğim şeyleri alamadım. Ya geri zekalıyım ya da okuduğumu anlamıyorum, yada yanlış şeyleri okuyorum. Bunlardan üçüde olabilir herhangi biride

You make me getting out of mind ^^` , with my (or your) sincerely(? or courtesy). 

-0-

Geçen burada bir üye, Ressamlar ve bilgisayar la ilgili, bir kitap adı paylaşmıştı. Neydi hatırlayamadım gitti. kitap kapağını da foto şeklinde paylaşmıştı. 

Hatırlayan varsa, söylerse sevinirim.

RitmFarbRacourci tarafından 25/Ara/19 02:24 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

Kitap önerisi değilde bir kaç konuda fikir beyan etmek istiyorum.
    1001 Kitap diye Twttir benzeri bir site var geçen hafta rastladım, kitaplarla ilgili insanlar için güzel deneyebilirsiniz.

ilber ortaylı için de 'bir ömür nasıl yaşanır' kitabını almak istiyordum sonra sesli kitaplar düşünce şu telegrama ordan max 2 yapıp bir kaç gece de bitirdim iyi ki almamışım okuyarak sıkılırmışım dinleyerek daha verimli oldu benim için .@unbalanced hocam sende almak istiyorsa seslisine bakabilirsin önce.

''Modern Türkiye'nin Oluşumu Feroz Ahmad '' Türkiye'nin Osmanlı'nın bitişiyle doğuşunu, siyasi ekonomik olayları ve darbe dönemleri sağ sol mevzularını çok güzel anlatmış üniversitedeyken okumuştum tekrar okuyorum konuyla ilgililer için tavsiyedir.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
Toplam Hit: 3792 Toplam Mesaj: 36
kitap tavsiye