folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20Lik Diş Sorunu

20Lik Diş Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

gtün yemiyosa doktora gitmeye benim gibi Dişinol kullan. ama uzun süre kullanma mideni falan küflendirir :)

1 hafta 10 gün falan idare eder. 2 saniyede kesiyo ağrıyı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

beyler benim de 20. diş isyan ederek çıkıyor bir kısmı açıldı ama sanırım korktuğum basşıma geldi dişin bir bölümünün çıkmasına yer yok, yani çektirmek zorundayım ama şunu seyrettim az önce yusuf yusuflar eşliğinde zikir ediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=NMlvafEFam4

bu ne amk! lokal anestesiye güvenmiyorum dolgu yaparken yapıyorlar ama yine de acıyor amk :D

daha önce çektiren var mı nasıl geçiyor operasyon?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

çektirmene gerek yok yaklaşık bi 20 günlük eziyet süresi war. Ben askerdeyken böyle bir sorunum oldu onuda arveles adında bir ağrı kesiciyle günde yaklaşık iki üç tane içerek atlattım şu anda hiçbir sıkıntım yok. Hea bazı arkadaşlar çektircen başka çare yok deselerde yeni çıkmaya başlayan dişi çektirmek daha kötü eziyettir. Dikiş falan olayları giriyo işin içine damağı falan yarmaları gerekiyo çünkü. Benim sana tavsiyem çektirmek yerine dediğim ağrıkesiciyi kullanarak 20 gün sonunda ağrılar falan bitiyor zaten normale dönüyorsun. En azından bir diş kar'a geçersin boşuna çektirme derim ben. Hea dediğim ilacı biraz araştırırsan diş ağrısı için geliştirilmiş olduğunu öğrenirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birader bendede var busorun ama öyle ateş ağrı felan yok birkaç yıldır çıkıyor ama birütrlü tam çıkamadı ibne doktor yakında tam çıkar dedei yolladı beni çekmedi 1yıl geçti aradan sen sen ol çektir kurtul

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler benim de 20. diş isyan ederek çıkıyor bir kısmı açıldı ama sanırım korktuğum basşıma geldi dişin bir bölümünün çıkmasına yer yok, yani çektirmek zorundayım ama şunu seyrettim az önce yusuf yusuflar eşliğinde zikir ediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=NMlvafEFam4

bu ne amk! lokal anestesiye güvenmiyorum dolgu yaparken yapıyorlar ama yine de acıyor amk :D

daha önce çektiren var mı nasıl geçiyor operasyon?

-----------------------------

bir önceki mesajımı boş geç şunu gördükten sonra çektir diyen herhangibirine verilecek engüzel cevap babayı alırsın

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

eğer 20 lik diş sorununuz varsa çektirmek mecburidir. ben 2 defa çektirdim. uyuşturuyorlar pek bişey hissetmiyorsun acı felan. uyuşturucu etkisi geçiyor ve ertesi günlerde biraz kanama oluyor tampon yapacaksınız pamukla.. biraz şişkinlik olabiliyor yanakta 1-2 gün içerisine iniyor.

çektirdikten sonra ağrı için ise apranax fordu öneririm. en kısa sürede çektirin kurtulun.

Toplam Hit: 3940 Toplam Mesaj: 27