folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 22 Yaşında Kurduğu Sitenin %20 Sini 5 Sene Sonra 5 Milyon Liraya Satan Türk

22 Yaşında Kurduğu Sitenin %20 Sini 5 Sene Sonra 5 Milyon Liraya Satan Türk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

%20 sine 5 milyon verdiğine inanan bu işle uğraşmıyor demektir. Kendi sitesini kurması 10 bin liraya mal olsa. 5 tane adam başı 1000 liradan personel tutsa. 5 milyon liraya depo kiralar stoğu basar 1 sene içinde eritir. 5 milyon liralık bağlantı yaptığı için %20 gibi özel indirimler bile alır.  5 milyonu sadece güncellenmeyen stoğundan 2 - 3 milyon arası kar yapar. Adam büyük ihtimal delikanlı ile ortaklık kurdu. Gazete ile irtibatı vardı ve sallama haber yaptı. sitenin hem güvenililirliğini kazandırdı hemde sanal değerini artırdı. 5 milyon nedir lan.

necroshine tarafından 30/Haz/13 21:07 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı

%20 sine 5 milyon verdiğine inanan bu işle uğraşmıyor demektir. Kendi sitesini kurması 10 bin liraya mal olsa. 5 tane adam başı 1000 liradan personel tutsa. 5 milyon liraya depo kiralar stoğu basar 1 sene içinde eritir. 5 milyon liralık bağlantı yaptığı için %20 gibi özel indirimler bile alır.  5 milyonu sadece güncellenmeyen stoğundan 2 - 3 milyon arası kar yapar. Adam büyük ihtimal delikanlı ile ortaklık kurdu. Gazete ile irtibatı vardı ve sallama haber yaptı. sitenin hem güvenililirliğini kazandırdı hemde sanal değerini artırdı. 5 milyon nedir lan.

en mantıklı senaryo bu sanırım :W

hani daha önce duyulmamış bir siteye bu kadar büyük yatırım yapmak neyin nesidir.

onu geçtim adamlar doğru düzgün ürün satmıyor bile nasıl bi mantıkla 5 milyon yatırım yapılır ki bu siteye hemde yüzde 20si için.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

ben inanmıyorum bu habere, reklam kokuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı

5 milyon abartılmış bir rakam değil . bir e-ticaret sitesi ortalama 150 bin liraya kurarsın . bu sadece sitesi . deposu vs . kargo şirketleriyle sözleşmesi vs . fiyat artar . ama uzun vadede kazanırsın . 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

harbiden vay amk ya

çok iyi fikir yetmez birde adamda şans olacak arkadaş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu işte bir gariplik var.İnanmıyorum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

daha önce hiç duyulmamış bi site nası 5 milyon liraya satılıyor

yalan tabiki fake bunlar fake

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

%20 si 5 milyon tl ise değeri 25 milyon tl.  25 milyonluk site şu anda muhtemelen yoğunlukdan dolayı açılmıyor. bu siteye de 25 milyon tl değer biçenin aklını seveyim :)

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

amk ciddi ciddi düşününce banada mantıksız gelmeye başladı.

çok ciddi bir kâr/çıkar ilişkisi var gibi amk. 

5 milyon lira ? vay amk. üstelik site çok berbat.

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 7164 Toplam Mesaj: 58