folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 22 Yaşında Kurduğu Sitenin %20 Sini 5 Sene Sonra 5 Milyon Liraya Satan Türk

22 Yaşında Kurduğu Sitenin %20 Sini 5 Sene Sonra 5 Milyon Liraya Satan Türk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştemalle yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır.

Hayattan soğudum amk

Mobil uygulama geliştirilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek

Deli para kaldırmış yalnız ! :(

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

sektör'de bilgisi olan insanların sayfanın tasarımına laf atması normal aslında ama normal kullanıcı bizim tabirimizle "aptal kullanıcı" bu kısımla ilgilenmiyor, ona göre ürün görünüyormu, ucuzmu, resmi büyükmü, taksit imkanı varmı bunlara bakıyor. Bunu diyorum ama kendi içimde de bir tezat'a giriyorum UX/UI konusunda niye kastırıyoruz ozaman :).

5Milyon TL eski para olarakmı yeni para olaramı  onu bir sorgulamak lazım :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı

sektör'de bilgisi olan insanların sayfanın tasarımına laf atması normal aslında ama normal kullanıcı bizim tabirimizle "aptal kullanıcı" bu kısımla ilgilenmiyor, ona göre ürün görünüyormu, ucuzmu, resmi büyükmü, taksit imkanı varmı bunlara bakıyor. Bunu diyorum ama kendi içimde de bir tezat'a giriyorum UX/UI konusunda niye kastırıyoruz ozaman :).

düşünsenize adamlar biz eski parayla 5 milyon demiştik onlar öyle anlamış diyomuş :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üstüme gelmeyin o_0

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    zeynelbey bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

düşünsenize adamlar biz eski parayla 5 milyon demiştik onlar öyle anlamış diyomuş :D

Değilmi nasıl bir paraysa dilimizde rahatlıkla dolandırabiliyoruz :) yada sadece başındaki 5'i okuyoruz devamındaki milyon'u hiç görmediğimizden ilgimizide çekmiyor olabilir :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

o değil de bu siteyi ben ilk defa duydum

XpertVision tarafından 02/Tem/13 23:34 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

Bu aslanoba taşları yerinden oynatacak projelere yaptırım yaparım diyor yatırım yaptıgı projelere bak yaa :)

http://www.aslanobacapital.com/#!companies/c12dc

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Mına koyim sitede bir sikime benzese bari..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ya amk böyle adamları görünce bunalıma giriyorm yeminle bunalıma giriyorum ya.

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 7166 Toplam Mesaj: 58