24.05.2020 Yine Operatörler Çöktü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

^^D` "..at'ıl'maktadır." ne demek. çok emin değil gibi.^^D` yada kendisi farkında değil gibi.

RitmFarbRacourci tarafından 26/May/20 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

BTK Soruşturma Başlatmış.

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı bayramda vatandaşlar telefonlara yüklenince iletişimde kesintiler yaşanmıştı. Gelen şikayetler üzerine açıklama yapan GSM operatörleri kesintilerin kendilerinden kaynaklanmadığını savunurken Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) konu ile ilgili soruşturma başlattı. BTK bir yandan teknik incelemelerini sürdürürken diğer yandan da üç büyük GSM operatörü Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'dan sözlü savunma istendi. Sözlü savunmaların ardından üç operatörden, bayramın ilk günü sabahın erken saatlerinden itibaren yaşanan problemle ilgili teknik raporlarını hazırlayıp kuruma göndermeleri istendi. Bu arada, BTK tarafından yürütülen teknik incelemede sonucunda, sıkıntının bir operatörün altyapısından kaynaklandığı ve bu durumun diğer operatörleri etkilediği yönünde bir değerlendirme de yapıldı.

https://www.memurlar.net/haber/907728/btk-3-gsm-operatorune-sorusturma-baslatti.html

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

turkcell kullanıyorum konuyu görünce fark ettim 

bir kesinti olmadı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

turkcell kullanıyorum konuyu görünce fark ettim 

bir kesinti olmadı

Ben de turkcell kullanıyorum. Bayram günü öğlen saatlerinde bazılarını arayabilirken bazılarını arayamadım. Sorun turkcell'de değildi sanırım ama karşıdakilerin operatörlerini bilmiyorum.

Macidor tarafından 28/May/20 17:05 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6288 Toplam Mesaj: 56
turkcell vodafone avea turk telekom