folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 25 Şehit Cephanelik Patlaması

25 Şehit Cephanelik Patlaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Her şey allahtan sabırlı olun bize bişey olmaz vs olur böyle şeyler embesil kolonilerde.Komutan patlamayi sorusturuyoruz diyor.Bakan sabotaj degil diyor.Demekki Bakan patlamanin nedenini biliyor.

weskeyy tarafından 06/Eyl/12 10:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

bende gölcük cephanelikte yapmıştım askerliği. cephaneden sorumlu askerler başlıbaşına sorumsuzdu. adam cephaneliğin kapısını açarken gece kilidi çakmak yakarak kontrol ediyordu o derece...  bence dikkatsizlik sonucu patlama olmuştur.  

Allah Rahmet Eylesin Mekanları Cennet Olsun.

Turkler olarak hangi isi layiki ile yapiyorzuki?

Butun islerimiz, bastan savma, ciddiyetsizlik, lackalik vs vs dolu. Tup gazi cakmak yakarak kontrol eden ahmak var bu ulkede hemde yiginla.

Hayatini kaybeden askerlere Allahtan rahmet, Ailelerinede bassagligi diliyorum.

sniperscope tarafından 06/Eyl/12 10:37 tarihinde düzenlenmiştir

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

otobüsteydim haberi aldığımda hala yoldayım..

utancımdan sinirimden ne yapacağımı şaşırdım.

25 can ha...

allah topunun belasını versin ne kadar ihmali olan eleman varsa sülalesini sikeyim amk.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Biliyorum Afyon mühimmatı bende konya mühimmatda askerlik yapmıştım hatta benim zamanımda mayın sevkiyatı sırasında mayın fitili patlamıştı 3 kişi yaralanmıştı Allahdan mayın patlamadı yoksa kamyon ağzına kadar mayın doluydu

bizim ana mühimmat deposu afyon tam yerini tutup haberlerde bazıasalaklar söylüyor ama normalde depoların tam yerleri gizlidir..

başımız saolsun :(

Ayrıca Asker Mühimmat taşımada ne işi var??? uzman personelin bunu yapması lazım ama Türkiyede bunu uygulayanı göremedim

bütün mühimmat depolarının durumu aynı

Durduk yere fitil nasıl patlıyorki alper :S 

Başına bir orospu çocuğu dikersen o orospu çocuğu  akşam evine erken gitmek için servisi kaçırmamak için askere çabuk olun derse askerde mühimmatları daha hızlı ve dikkatsiz taşırsa

ozaman patlıyo :) bizim arkadaşlar bir ara tışarken tahta kasanın altı açılmış el bombaları yere dökülmüş bizimkiler korkudan kendini sağa sola atmış :)

Doğru diyorsun aslında özel eğitimli insanlar taşımalı bu tip şeyleri

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Bu patlama olurken namazda olan bir askerin söyledikleri nedense hic inandirici gelmedi?

2 gun önce 10 sehit bugun 25 sehit bunun sonu ne olacak?

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Bir bakan şöyle demiş pakistan ve hindistanda böyle patlamalar hep oluyor demiş

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Yarali askerimiz " Ben 50 metre ilerde namaz kiliyordum o anda patlama oldu" diye anlatiyor...

Yorumlara baktim, fetocular mi sulocular mi kimse artik yazmislar ibretlik durum diye...Herkes namaz kilsin vs... Ekmeklerine yag surulmus gibi hemen yazilarina baslamislar...

Boyle muslumanlar olmaz olsun yaa....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

abi kim neden bahsediyor anlamıoyorum..

afyonda patmala 25 şehit...haber çıkıyor saatler geçmesine rağmen tvlerde  vur patlasın çal oynasın  magazin programları, evlenme programları , şebeklik maymunluk hat safhada... kimsenin umrunda değil..

acı ama ülkenin son durumu bu. yazıklar olsun. hiçmi saygı kalmadı artık.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Afyonkarahisar'daki patlamada kaza olasılığının düşük olduğunu söyledi Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk, 25 askerin şehit olduğu

"BUNA KAZA DEMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR"

Solmaztürk, CNNTürk programında yaptığı açıklamada, askeri mühimmatın dayanıklı sandıklarda bulunduğunu, dış darbelere dayanıklı olduğunu bildirdi. Bir el bombasının yeri düşmesiyle patlamayacağını belirten Solmaztürk, özetle şunları söyledi:

"Kaza demek mümkün değildir. Kaza ise bu nasıl kaza. Bir kere patlamanın yaşandığı saat 21.15'de o sayım yapılmaz. Orada daha çok uzman askeri personel bulunur. Uzman personelde bu tür olaylara karşı eğitimlidir. Erlerin bulunması mühimmatın biryerden bir yere taşınması içindir.

O saatte 25 asker orada ne yapıyordu. Şemdinli, Beytüşşebap gibi yerlerde olabilir, sıcak çatışma var mühimmat lazım olabilir ama Afyon'da niye o saatte bu yapılıyor. Oradaki patlamaya PKK saldırısı demek ne kadar mümkün değilse bu bir kaza demekte o kadar mümkün değil."

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Afyonkarahisar'daki patlamada kaza olasılığının düşük olduğunu söyledi Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk, 25 askerin şehit olduğu

"BUNA KAZA DEMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR"

Solmaztürk, CNNTürk programında yaptığı açıklamada, askeri mühimmatın dayanıklı sandıklarda bulunduğunu, dış darbelere dayanıklı olduğunu bildirdi. Bir el bombasının yeri düşmesiyle patlamayacağını belirten Solmaztürk, özetle şunları söyledi:

"Kaza demek mümkün değildir. Kaza ise bu nasıl kaza. Bir kere patlamanın yaşandığı saat 21.15'de o sayım yapılmaz. Orada daha çok uzman askeri personel bulunur. Uzman personelde bu tür olaylara karşı eğitimlidir. Erlerin bulunması mühimmatın biryerden bir yere taşınması içindir.

O saatte 25 asker orada ne yapıyordu. Şemdinli, Beytüşşebap gibi yerlerde olabilir, sıcak çatışma var mühimmat lazım olabilir ama Afyon'da niye o saatte bu yapılıyor. Oradaki patlamaya PKK saldırısı demek ne kadar mümkün değilse bu bir kaza demekte o kadar mümkün değil."

Al işte amk ortalığı karıştırmak için sallamış da sallamış. Babam dün akşam şehit sayısı olmadan önce enaz 15 şehit vardır dedi. Etrafında nöbet tutan askerler. O saatte bi kişi mi nöbet tutacaktı. Açıklamayı yapan adamın amacı ne. Bir de emekli askermiş yazık.

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 10626 Toplam Mesaj: 86